Menu

ARIETE®

Bola založená v roku 1964, Ariete sa nachádza v srdci Toskánska, vždy živnou pôdou pre kreativitu a brilantné postrehy . 

Z vitality a geniality tohto regiónu, Ariete prijal jeho podnikateľského ducha a dynamická spoločnosť neustále hľadá nové silné nápady, pre okamžité a jednoduché riešenia v oblasti domácich spotrebičov pre každodenné použitie.  Ariete patrí medzi dôležitých výrobcov v oblasti bielej elektroniky a malých spotrebičov v Európskom ale i svetovom meradle.   Vývoz tvorí asi 60% z celkových tržieb. V roku 1995 bola firma začlenená do medzinárodnej skupiny Kenwood  vo Veľkej Británii a od roku 2001 sa zaradila do skupiny DeLonghi Group.

INOVÁCIA A DIZAJN

Inovácia a "design" sú kľúčom k úspechu. Ariete významne investuje v oblasti výskumu a vývoja, výrobných technológií, štúdiom a vývojom moderného dizajnu, s dôrazom na meniace sa potreby spotrebiteľov.

 

Domáce elektrospotrebiče ARIETE ®

Predaj produktov popredného talianskeho producenta malých elektrospotrebičov ARIETE®. Parné čističe, hriankovače, jogurtovače, mixéry, kávovary a  ďalšie domáce spotrebiče s moderným dizajnom a zárukou kvality i rozumnej ceny.  Pohodlný on-line nákup s dodaním do domu.

Výrobky Ariete sú vyrobené v súlade s platnou legislatívou EU. Na výrobky zabezpečujeme zráučný aj pozáručný servis. 

Ariete domáce elektrospotrebiče

 

 

PRODUKTY ARIETE® | DOMÁCE ELEKTROSPOTREBIČE |  HYPERNAKUP.COM   |  PREDAJ CENA | DODANIE DO DOMU

59 položiek

Produktový filter
Dostupnosť
Hľadať text

Prehľadať výsledky filtra fulltextom