Menu

LAICA

LAICA, domáca pohoda

LAICA, domáca pohoda

Záväzkom LAICA je priniesť pohodu do srdca každého domova. Navrhuje kvalitné produkty, ktoré môžu byť platným pomocníkom pri užívaní si každodenného života spolu s ľuďmi, ktorých máme radi. 

LAICA - talianska spoločnosť špecializujúca sa na výrobu malých domácich spotrebičov pre osobné zdravie a pohodu a zariadení na úpravu vody. Úspech spoločnosti je založený na oddanosti vysokej kvalite, bezpečnosti a dizajnu produktov s cieľom zlepšiť blahobyt spotrebiteľov.

Výskumná a vývojová činnosť navrhovaných produktov a riešení bola vždy konštantná, intenzívna a skĺbená, ako sa patrí na spoločnosť, ktorá robí z technologických inovácií a špičkových riešení hlavné rozlišovacie prvky. Medzinárodná spolupráca a partnerstvá zabezpečujú LAICA nepretržité monitorovanie trhu a sektora vo všetkých oblastiach jej činnosti. Usiluje sa o spoluprácu s technicko-vedeckými orgánmi a účasť na komunitných a národných projektoch, ktoré tvoria ďalšie podporné faktory výskumno-vývojovej činnosti LAICA

Okrem dizajnu technologicky vyspelých a spoľahlivých produktov sa LAICA vždy zaviazala k práci, ktorá si cení udržateľnosť životného prostredia, ľudské práva a kvalitu života.

Záruka bezpečnosti

Ovládacie prvky a prísna metóda výroby sú neoddeliteľnou súčasťou operačného systému LAICA. Aby celé portfólio produktov vždy na najvyššej úrovni spĺňalo štandardné kvalitatívne požiadavky, LAICA okrem vykonávania kontrol, ktoré vyžaduje zákon, dobrovoľne podrobuje všetky svoje produkty dlhému radu dodatočných testov kvality.

Počas výrobného procesu sú všetky komponenty, od najmenších po najväčšie, podrobené najprísnejším kontrolám, aby sa zabezpečil vysoký výkon a spoľahlivosť produktov. Rovnako veľká pozornosť sa venuje aj výberu surovín. Výsledkom je, že LAICA sa môže pochváliť dlhým zoznamom certifikátov kvality od medzinárodných orgánov a nezávislých výskumných laboratórií.
Riadenie systému kvality podnikových procesov je certifikované podľa regulačných noriem ISO 9001:2015.

LAICA CERTIFI

Spoločnosť - história

Spoločnosť  LAICA, založená vo Vicenze v roku 1974 rodinou Moretto so špecializáciou na kuchynské váhy. Vášeň a starostlivosť o produkt v každej fáze jeho realizácie viedla spoločnosť k rýchlemu rozvoju a čoskoro k rozšíreniu sortimentu  o osobné váhy. V roku 1992, keď vedenie spoločnosti prešlo na ďalšiu generáciu rodiny Moretto, došlo k výraznému rozšíreniu a diverzifikácii sortimentu, s osobitným dôrazom na zdravotnícke pomôcky pre domáce použitie.

V priebehu rokov získala spoločnosť medzinárodný profil so zameraním na výskum a inovácie produktov. Vďaka skúsenostiam v oblasti domácich zdravotníckych pomôcok nová generácia LAICA uvádza na trh aj systém filtrácie vody vytvorený vedeckým prístupom. Jednoduchý, bezpečný a technologicky vyspelý filtračný systém na zlepšenie kvality vody z vodovodu.

Za posledných desať rokov začala LAICA proces rozvoja a konsolidácie, ktorý viedol k otvoreniu pobočiek v Európe a Ázii a k ​​vytvoreniu medzinárodnej predajnej siete. Dnes sa produkty LAICA predávajú na všetkých piatich kontinentoch.

Vyrobené v Taliansku a taliansky dizajn

Vyrobené v Taliansku a taliansky dizajn

Produkty LAICA sa vyznačujú vysokou kvalitou surovín a výrobného procesu, zmyslom pre detail a kreativitou dizajnu a tvarov, ako v najlepšej talianskej výrobnej tradícii. Aby sme to potvrdili, centrum výskumu a vývoja, kancelárie kvality a dizajnu, CAD inžinierstvo a výrobné závody na filtračné kanvice a kazety sa nachádzajú vo Vicenze..

LAICA

51 položiek

Produktový filter
Dostupnosť
Hľadať text

Prehľadať výsledky filtra fulltextom