Panel používateľa

Ultrazvukový inhalátor Laica MD6026P

Ultrazvukový inhalátor Laica MD6026P

Hodnotenie produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

AKTUÁLNA AKCIA LAICA

Registrovaná zdravotnícka pomôcka pre dospelých i deti

49,99 € s DPH

62,90 € s DPH Zľava 12,91 €

EAN: 8013240200804

Skladové číslo: LAI MD6026P

Dostupnosť: 2-3 DNI
Predpokladaný deň odoslania: 29.10.2021

Značka/Dodávateľ v SR: LAICA

Ultrazvukový inhalátor Laica MD6026P = Nádych od špecialistu
Inhalácia ako liečebná metóda, pomáha dopraviť liečivo vo forme hmloviny presne tam, kde to potrebujete, teda k vaším dýchacím cestám. S ultrazvukovým inhalátorom Laica MD6026 sa už nebudete musieť strachovať o žiadne vedľajšie účinky ako pri klasických liekoch. Vaše dýchacie cesty budú v tých správnych rukách, inhalátorom sa totiž Laica venuje od vzniku domácich inhalátorov.

Talianska certifikovaná kvalita
Inhalátory od Laica vyhovujú najprísnejším normám EÚ. Do rúk sa vám tak dostane certifikovaný a osvedčený inhalátor, predávaný takmer na všetkých kontinentoch. Inhalátor Laica MD6026 využíva tu najmodernejšiu ultrazvukovú technológiu, ktorá rozbíja liečivo efektívnejšie a následne liečivo pomocou malého ventilátoru vháňá do hadice a masky. Ku každému inhalátoru dostanete masku pre dospelých aj pre deti.

Ideálny na domáce liečenie
Ultrazvukový inhalátor MD6026, rozbíja liečivo na čiastočky o veľkosti < 5 μm, ktoré potom putujú rýchlosťou 0,4 ml/min (nebulizačný výkon/rozprašovací výkon) až do úst a nosa. V závislosti od výberu liečiva dokáže zmierniť opuchy sliznice, klasický kašeľ a nádcha sa tak musia mať na pozore. Zmierňuje tiež zápaly priedušiek, priedušníc a dutín a uľahčuje priebeh alergií a astmy. Nízka spotreba a hlučnosť sú vlastnosti, ktoré pri domácej liečbe určite oceníte.

Pozor! Ultrazvukový inhalátor nie je vhodný pre liečiva na olejovej báze a pre liečivá s vysokou hustotou. Vyberajte z kompresorových inhalátorov! Liečiva nie sú súčasťou balenia výrobku, pri ich výbere sa odporúčame vždy poradiť so svojim lekárom.

Špecifikácie

- inhalátor na domáce použitie
- technológia: ultrazvuková
- Nie je vhodný pre liečivá na olejovej báze s vysokou viskozitou viac ako 3 cPs (centipois). Vhodný pre rozprašovanie minerálnych, slaných vôd a liečiv rozpustných vo vode
- hlučnosť: 40 dB
- nebulizačný / rozprašovací výkon: 0,4ml/min
- veľkosť častíc < 5 μm
- súčasťou balenia: maska pre deti, maska pre dospelých, náustok, hadica ( dĺžka 60 cm), ampulky na liečebný roztok ( v balení 40ks - každá ampulka je na jedno použitie), adaptér pre pripojenie k sieti
- rozmery produktu: 15 x 12,2 x 9,5 cm
- hmotnosť produktu: 530 g
- registrovaná zdravotnícka pomôcka

Záruka 24 mesiacov.

Záručný a pozáručný autorizovaný servis.

 

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Ďalšie zaujmavé produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info