Panel používateľa

Zvlhčovač vzduchu Malatec NP-1791

Zvlhčovač vzduchu Malatec NP-1791

Hodnotenie produktu: 4.33/5 (3x)

Vaše hodnotenie:

ZVÝHODNENÁ DOPRAVA 2,00 € MALATEC

keramický filter - 25W - účinnosť: do 300 ml / h + 3 vonné esencie a ovládač

53 € s DPH

65 € s DPH Zľava 12 €

EAN: 5902367971212

Skladové číslo: 00001791

Dostupnosť: SKLADOM
Predpokladaný deň odoslania: 03.12.2021

Značka/Dodávateľ v SR: MALATEC

Ultrazvukový zvlhčovač  Malatec NP-1791 s keramickým filtrom je  vhodný do domácnosti aj kancelárie. 

Zvlhčovače vzduchu sú automatické elektronické zariadenia, ktoré regulujú úroveň vlhkosti vzduchu . Použitie zvlhčovač sa odporúča predovšetkým v zime, keď sa v dôsledku zapnutia vykurovania výrazne zníži vlhkosť. To môže prispieť k rozvoju infekcií v krku, vysušovaniu nosovej sliznice a všeobecnému zhoršeniu pohody. Zvlhčovače vzduchu sa tiež odporúčajú pre domy s parketovými podlahami. Reguláciou vlhkosti zabraňuje ich systematickému vysychaniu.  Správna vlhkosť v miestnosti nie je len každodenným komfortom, ale má významný vplyv aj na vaše zdravie a celkovú pohodu. Elektrický, ultrazvukový zvlhčovač vzduchu s keramickým filtrom zmäkčujúcim vodu a displejom, ktorý ukazuje teplotu a vlhkosť vzduchu, je zariadenie, ktoré rýchlo a jednoducho zaručí správnu mikroklímu vo vašej domácnosti, byte či kancelárii.

ULTRASONIC - keramický filter vytvára paru generovanú pomocou zvukových vĺn obohatenú o oxidové minerály a nanooxidy; Na rozdiel od parných zvlhčovačov nevytvára paru, ktorá môže byť v dôsledku vysokej teploty nebezpečná a zvyšuje teplotu v miestnosti.
ČASOVÝ PROGRAMÁTOR A DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE - pohodlie pri používaní prístroja zaisťuje možnosť nastavenia doby prevádzky, po ktorej uplynutí sa zvlhčovač sám vypne.
PODSVIETENÝ LCD DISPLEJ A vlhkomer - na prednej strane zvlhčovača je dobre čitateľný LCD displej s informáciami o jeho prevádzkovom režime; Zariadenie má tiež zabudovaný vlhkomer, ktorý umožňuje neustálu kontrolu úrovne vlhkosti v miestnosti.
VRÁTANE OLEJOV - sada obsahuje 3 oleje s vôňami: more, levanduľa a ruža; po ich použití zvlhčovač okrem regulácie úrovne vlhkosti v miestnosti uvoľňuje aj arómy s relaxačnými vlastnosťami.

ŠPECIFIKÁCIE

objem nádrže: 5L
kapacita odparovania: až 300 ml/h
hladina hluku: <35dB (A)
moc: 25W
napájanie zvlhčovača: 220-240V
napájanie diaľkového ovládača: batéria CR2025 (súčasťou balenia)
rozmery (šírka x výška): 22 x 45 cm
dĺžka kábla: 100 cm
hmotnosť : 1,5 kg
hmotnosť balenia : 1,85 kg

Balenie obsahuje

Zvlhčovač vzduchu Malatec NP-1791 + diaľkový ovládač + 3 aromatické oleje + návod na použitie

Záruka 24 mesiacov.

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Ďalšie zaujmavé produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info