Panel používateľa

Zvlhčovač vzduchu s ionizátorom NP 11030

Zvlhčovač vzduchu s ionizátorom NP 11030

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

ZVÝHODNENÁ DOPRAVA 2,00 € MALATEC

25W - účinnosť: 250 ml / h + 3 vonné esencie a ovládač

45,60 € s DPH

52 € s DPH Zľava 6,40 €

EAN: 5900779937093

Skladové číslo: 00011030

Dostupnosť: SKLADOM
Predpokladaný deň odoslania: 03.12.2021

Značka/Dodávateľ v SR: MALATEC

Ultrazvukový zvlhčovač s ionizátorom  je zariadenie, vhodné do domácnosti aj kancelárie ! Zvlhčovače vzduchu sú automatické elektronické  zariadenia, ktoré regulujú úroveň vlhkosti vzduchu . Použitie zvlhčovač sa odporúča predovšetkým v zime, keď sa v dôsledku zapnutia vykurovania výrazne zníži vlhkosť. To môže prispieť k rozvoju infekcií v krku, vysušovaniu nosovej sliznice a všeobecnému zhoršeniu pohody. Zvlhčovače vzduchu sa tiež odporúčajú pre domy s parketovými podlahami. Reguláciou vlhkosti zabraňuje ich systematickému vysychaniu.

Tichá prevádzka

Ultrazvukový zvlhčovač Malatec NP 11030 ktorého ultrazvuková membráne vytvára signál s frekvenciou miliónkrát za sekundu. Zvlhčovač vzduchu generuje minimálny hluk, vďaka čomu nezaťažuje domácnosť - je vhodný aj pre ľudí čo majú horší spánok. Zvlhčovač nebude prekážať pri každodenných činnostiach ani práci. Pokojne môže chodiť celú noc a nebude rušiť spánok , práve naopak - zlepší jeho kvalitu a užívateľ bude viac oddýchnutý, vystupujúca hmla vám umožní relaxovať a minimalizovať stres nahromadený počas dňa. Prístroj má režim nočného svietenia, po zapnutí sa zvlhčovač rozžiari jemným modrým svetlom.

Ionizácia - aromaterapia 

Ionizátor - redukuje ióny, ktoré sú pre nás škodlivé (pozitívne ióny) tvorbou záporných iónov - všetko znečistenie padá na substrát, namiesto toho, aby putovalo do našich pľúc; vzduch sa stáva ľahkým a sviežim .Zlepšuje náladu a znižuje pocit únavy. Ionizátor je taktiež  skvelým riešením najmä pre alergikov, astmatikov, ale aj ľudí sťažujúcich sa na neustálu bolesť hlavy. Vzduch, ktorý dýchame, veľmi poškodzuje naše zdravie, ovplyvňuje celé telo a je zodpovedný za stav našej pokožky, vlasov a pľúc. Najnebezpečnejšie je všetko, čo nie je voľným okom viditeľné – prach a roztoče, málokto z nás vie, že veľkým problémom sú elektrospotrebiče (telefón, televízor, počítač, mikrovlnná rúra, práčka a mnohé iné), kladné ióny ich produkcia má veľmi negatívny vplyv na náš organizmus, preto je také dôležité zabezpečiť sebe a svojej rodine bezpečný a zdravý vzduch, ktorý je zaručený ionizátorom - kvalitu vzduchu vonku nedokážeme ovplyvniť, vzduch, ktorý doma dýchame, však môže do značnej miery zmeniť ionizačný zvlhčovač. Zvlhčovač má aj funkciu aromaterapie.

Jednoduchá obsluha na vstavanom panely a diaľkovom ovládači

Intuitívny digitálny ovládací panel robí obsluhu zvlhčovača nielen jednoduchou, ale aj pohodlnou . Panel na zvlhčovači je veľmi citlivý, nemusíte mnohokrát stláčať jediné tlačidlo a zápasiť s nastavovaním parametrov - stačí jeden dotyk . Na prehľadnom displeji ľahko odčítate všetky parametre, ktoré zariadenie zobrazuje – aj z väčšej vzdialenosti. Súčasťou dodávkyje aj diaľkové ovládanie, ktoré vám umožní ovládať zariadenie na diaľku, čo výrazne zlepšuje užívateľský komfort.

Nízka spotreba energie

25W zvlhčovač znižuje spotrebu energie. V porovnaní s inými, ktoré majú väčší výkon, použitie NÁŠHO zvlhčovača zaťažuje domáci rozpočet , jeho účinnosť postačuje na zvlhčenie a svieži vánok vzduchu vo vašom byte, dome či kancelárii. Pre zvlhčovač sa odporúča použiť odvápňovanú alebo destilovanú vodu. Výrobok má funkciu automatického vypnutia pri vyčerpaní vody v nádržke, vďaka čomu je bezpečný, aj keď zabudnete vodu doplniť.

ŠPECIFIKÁCIE:

výkon: 25 W
zasilanie: 220 V
kapacita: 3,2l
max. plocha: 25 m
účinnosť: 250 ml / h
hlučnosť: 30dB
ionizacia: áno- typ ionizácie: negatívny ionizátor
pracovný čas s plnou nádržou: 11 h
rozmery (dĺžka x šírka x výška): 22 x 17 x 34 cm
hmotnosť: 850 g
hmotnosť balenia: 1 kg

Balenie obsahuje

Zvlhčovač vzduchu s ionizátorom NP11030 Malatec , diaľkový ovládač, 3 vonné oleje, keramický filter, špongiový filter, návod na použitie

Záruka 24 mesiacov. 

Model : Humidifier 00011030( HD-1350)

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Ďalšie zaujmavé produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info