Samolepky na stenu, nábytok Strom dom zvieratká

Samolepky na stenu, nábytok  Strom dom zvieratká

Hodnotenie produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

AGDesign

Dekoračné nálepky na hárku 65x85 cm

17,50 € s DPH

EAN: 8595577910446

Skladové číslo: K1044

Dostupnosť: 12 dní
Predpokladaný deň odoslania: 19.05.2021

Značka/Dodávateľ v SR: AG Design

Dekoračné certifikované samolepky vhodné pre dekoráciu stien, nábytku detskej izby , herene pod.. Nálepky vhodné pre dotvorenie interiérových povrchov, plôch nábytkov alebo iných predmetov s hladkým povrchom.

Samolepky na stenu, nábytok K1044 Strom dom zvieratká sú stálofarebné , jednoducho a opakovane aplikovateľné na rôzne hladké povrchy. Vyobrazené obrázky sú na hárku jednotlivo orezané , môžete ich teda rozmiestniť podľa vašej fantázie.

Dekoratívne nálepky sa vyrábajú na syntetickom, ekologicky neškodnom podklade - úplná absencia škodlivých a alergénnych zložiek.

Aplikácia : Povrch pred nalepením nálepky zbavte mastnoty, voľných pevných častíc, prachu a iných nečistôt. Pri aplikácii postupne odlepujte podklad a nálepku za pomoci penovej hubky pritláčajte na stenu alebo inú plochu. Pokiaľ chcete nálepku odlepiť a premiestniť na iné miesto , použite prúd teplého vzduchu pre mierne nahriatie celej plochy nálepky a nálepku pomaly oddeľujte od plochy. Nálepku následne aplikujte na nové Vami určené miesto - plochu.

Špecifikácie

Rozmer hárku : 65 x 85 cm

Material : samolepiaca fólia bez falátov free-phthalate

Vysoká kvalita obrazu, stálofarebnosť, možnosť opakoveného nalepenia

Eco výrobok vhodný pre dekoráciu detských izieb, herní a pod..

Vyrobené v EU.

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Ďalšie zaujmavé produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info