Plynový gril G21 California BBQ Premium line, 4 horáky + redukčný ventil zadarmo

Plynový gril G21 California BBQ Premium line, 4 horáky + redukčný ventil zadarmo

Darček zadarmo

Darček: Teflónová podložka na grilovanie pečenie

Teflónová podložka na grilovanie pečenie

Hodnotenie produktu: 4.88/5 (51x)

Vaše hodnotenie:

DOPRAVA ZADARMO ✌ PREDĹŽENÁ ZÁRUKA 2+2 ROKY G21 NA SKLADE OD 6.MESIACA 2021

Rozmery: 134 x 50 x 116 cm Grilovacia mriežka: 2 728 cm2 Hmotnosť: 34 kg Celkový výkon: 12,6 kW/hod

390,50 € s DPH

EAN: 8595627405861

Skladové číslo: 6390305

Dostupnosť: NA OBJEDNÁVKU
Predpokladaný deň odoslania: 09.07.2021

Značka/Dodávateľ v SR: G21

Plynový gril G21 California BBQ Premium Line je vybavený systémom Flame Tamer, čiastočne smaltovaným a čiastočne liatinovým roštom, bočným a tromi hlavnými nerezovými horáky s elektrickým zapaľovaním a plynovú reguláciou, každý o maximálnom výkone 3,15 kW.

V dnešnej dobe sa grilovania a organizovanie grilovacích garden party teší  veľkej obľube. Okrem klasického grilovania na drevenom uhlie je veľmi rozšírené grilovanie práve na plynovom grile. Grilovanie na plynových griloch je moderným a hlavne praktickým riešením, ktoré nestráca na kráse grilovanie.

Záhradné plynové grily majú jednoduché použitie a pokrmy na nich môže pripravovať každý. Stačí iba pripojiť fľašu s plynom a gril je ihneď pripravený na používanie. Každý určite ocení aj to, že po grilovaní v plynovom grile nemusíte upratovať popol a ďalšie zvyšky po drevenom uhlie.

Plynové grily G21 California BBQ Premium Line sú pojazdné; sú vybavené dvoma väčšími a dvoma menšími kolieskami. Gril má vstavaný a zároveň veľmi praktický teplomer pre zistenie optimálnej teploty grilovanie, ktorý je zabudovaný vo veku grilu.

Záhradný plynový gril je opatrený odklápacím krytom grilovacie plochy a odkladacími poličkami na oboch stranách. Pod ľavú odkladacou plochou sa skrýva nádobka, kam môžete odkladať napr. naložené mäso pripravené na grilovanie. Pod pravou odkladacou plochou sa nachádza bočné horák.

Systém Flame Tamer
Priamo nad horáky je umiestnený kovový profil, ktorý zabraňuje skapávání tuku medzi plamene a jeho vzplanutia. Zároveň zabraňuje priamemu ohrevu mriežky len v mieste horáku, nedochádza tak k prehrievaniu iba jednej časti mriežky, ale celá mriežka sa vyhrieva rovnomerne. Prípadný tuk skapávající z grilovaného mäsa steká po stenách grilu do odkvapkávacia misky v spodnej časti grilu , čo predlžuje životnosť u horákov.

Plynový gril California BBQ je  dodávaný s  príslušenstvom v podobe liatinového roštu a liatinového plátu. Liatina je vysoko odolná voči vysokým teplotám a zároveň dokáže teplo dlhšie akumulovať. Liatinový povrch je menej priľnavý, než ostatné materiály používané na výrobu grilovacích roštov, preto sa aj ľahšie udržiava.

K záhradnému grilu od nás zadarmo dostanete spojovaciu hadicu k plynovej fľaši a redukčný ventil . 

Predĺžená záruka 2 + 2 roky

Za kvalitu tohto produktu ručíme 4 roky. K štandardnej záručnej lehote 2 roky získate registráciou na základe materiálov dodaných s tovarom- predĺženie záruky o ďalšie 2 roky. Využite túto možnosť a po kúpe sa bezplatne zaregistrujte u výrobcu . Predĺžená záruka 2 + 2 roky sa oplatí!

Špecifikácia:

Hlavné horák: 3 x 3,5 kW
Bočné horák: 1 x 3,15 kW
Celkový výkon: 13,65 kW / hod
Objem bočné odkladacie vaničky: 2,8 l
Materiál: nerez

Rozmery:

Grilovacia priestor: 62 x 44 cm
Veľkosť grilu: 134 x 50 x 116 cm
Grilovacia mriežka: 2 728 cm2
Rozmer balenia: 75 x 58 x 54 cm
Hmotnosť: 41 kg
Hmotnosť balenie: 45 kg

Obsah balenia:

Záhradný plynový gril
Liatinový rošt
Liatinový plát
Spojovacie hadice k plynovej fľaši
Redukčný ventil

Plynový gril G21 California BBQ Premium line, 4 horáky + redukčný ventil zadarmo | PREDAJ | HYPERNAKUP.COM

Gril

Ludo, PD, 18.06.2019 16:38:56

super cena super dodanie super gril max ok

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Ďalšie zaujmavé produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info