REKLAMAČNÝ PORIADOK

Elektronické formuláry

 

  REKLAMAČNÝ PORIADOK

 

PRÍPADNÉ REKLAMÁCIE SA SNAŽÍME VYBAVOVAŤ POKIAĽ SÚ V NAŠEJ PLNEJ KOMPETENCII V ČO NAJKRATŠEJ DOBE.

POKIAĽ VÁM DOLEUVEDENÉ INFORMÁCIE NEBUDÚ PRE REKLAMOVANIE TOVARU POSTAČOVAŤ - KONZULTUJTE PODANIE REKLAMÁCIE TELEFONICKY ALEBO PROSTREDNÍCTVOM EMAILOVÝCH SPRÁV

A  TO

V PRACOVNÉ DNI

OD 9,00 DO 15,00 HOD

NA TEL.ČÍSLE +421 950 492 562

 

ALEBO OD PONDELKA DO NEDELE NA EMAIL

obchod@hypernakup.com

KDE VÁM RADI PORADÍME ALEBO POMÔŽEME

Záručné podmienky

V zmysle novely Občianskeho zákonníka č. 150/2004, je na každý tovar /pokiaľ nie je pri tovare uvedené inak/ poskytnutá záruka 2 roky . Záručná doba začína plynúť dňom prevzatia tovaru .  Počas tohto času budú všetky reklamované chyby, nedostatky a závady odstránené bezplatne. 

 

Vrátenie tovaru a vrátenie peňazí**100% Garancia spokojnosti


 „...zákazník má právo na vrátenie tovaru bez udania dôvodu...“

U nás nakupujete bez rizika. Ak by Vám tovar, ktorý ste si objednali, z akéhokoľvek dôvodu nevyhovoval ( nevzťahuje sa na nefunkčný, poškodený tovar - pre tieto tovary postupujte podľa reklamačného poriadku ), jednoducho nám ho do 14 dní od prevzatia zásielky zašlite späť na adresu:

RUBEN,s.r.o.

Vidrmoch 137

03821 Mošovce 

okr. Turčianske Teplice, Slovensko

Zásielka s vráteným tovarom musí obsahovať.

  • tovar
  • originálnu faktúru, ktorú ste obdržali pri nákupe tovaru / pokiaľ ste obdržali faktúru v elektronickej forme postačuje k zásielke priložiť meno a priezvisko + číslo faktúry
  • po odoslaní zásielky vyplňte elektronický formulár pre vrátenie tovaru

Za každý vrátený tovar (aj pri výmene tovaru alebo preobjednaní za inú veľkosť, ak nie je dohodnuté inak) Vám zašleme späť peniaze, ktoré ste predtým za tovar zaplatili, a to prevodom na Váš osobný účet, ktorý uveďte do elektronického formulára pre vrátenie tovaru .

.V prípade že vrátený tovar javí známky opotrebovania alebo je nefunkčný prípadne poškodený bude cena vráteného tovaru  znížená.

Uvedená garancia sa nevzťahuje na objednávky zadané pod IČO fyzickej alebo právnickej osoby.

Po prijatí zásielky s tovarom Vás o jej doručení budeme informovať emailovou správou. Po spracovaní zásielky a jej prekontrolovaní Vám odošleme na email dobropis. Vrátené zásielky sú vybavované do 10 dní od ich prijatia.

 

 VYBAVOVANIE REKLAMÁCIÍ
 

V prvom kole reklamácie sa závada na výrobku alebo jeho súčasti odstráni. Ak odstránenie závady nie je možné, máte nárok na odstúpenie od kúpnej zmluvy (a teda vrátenie peňazí) alebo na zníženie ceny. Čas, od kedy začína plynúť záručná doba, zistíte na doklade o kúpe tj. od dátum vystavenia daňového dokladu.

Daňový doklad si prosím dôkladne uschovajte spolu so záručným listom výrobku (ak ho výrobok obsahuje). Zo záruky sú vyňaté chyby a poškodenia výrobku, ktoré vznikli nesprávnym zaobchádzaním, nesprávnym používaním alebo nesprávnym ošetrovaním výrobku.

 

Pre podanie reklamácie vyplňte Elektronický reklamačný formulár ", potvrdenie o  odoslaní formulára Vám bude oodslaná na Vami udaný email alebo si ho môžete po vyplnení vytlačiť prípadne uložiť ako súbor do PC.

O prijatí, priebehu a vybavení reklamácie Vás budeme informovať prostredníctvom emailových správ . 

 

 ČO MÁ ZASIELKA S REKLAMOVANÝM TOVAROM OBSAHOVAŤ

  

  • reklamovaný tovar alebo reklamovanú súčasť tovaru , pokiaľ je to možné aj s pôvodným obalom - Vaše meno a adresu+číslo faktúry  ktorú ste obdržali pri zakúpení tovaru alebo kópiu objednávky
  • daňový doklad (originál), kópiu si urobte a uchovajte  pre vlastnú potrebu      / toto neplatí pokiaľ ste obdržali elektronickú faktúru/
  • popis dôvodu reklamácie tovaru alebo jeho súčasti , najlepšie uviesť na zadnú časť  daňového dokladu + dátum, miesto a podpis / toto neplatí pokiaľ k nám odošlete riadne vyplnený elektronický reklamačný formulár/
  • pokiaľ toar k reklamácii odosielate vo vlastnej réžii - zásielku odosielajte len tak aby ste od doručovateľskej spoločnosti mali potvrdenie o jej   odoslaní ktoré si dôkladne uschovajte
  • v prípade, že požadujete vrátenie peňazí nezabudnite uviesť číslo účtu, kde Vám môžeme poukázať finančné prostriedky

  

 DÔLEŽITÉ  PRI KREHKÝCH ZÁSIELKACH

 

Zásielky označene ako krehké / sklo a pod ./ ,prekontorlujte ihneď pred doručovateľom ešte pred podpisom prevzatia zásielky . V prípade že ste zistili poškodenie zásielky , reklamujte ju u doručovateľa, ktorý je povinný s Vami spísať reklamačný zápis.

 

 ADRESA PRE DORUČOVANIE REKLAMÁCIÍ 
 

RUBEN,s.r.o. ,  Vidrmoch 137, 03821 Mošovce

 
 KONTAKT REKLAMAČNO-SERVISNÉ  ODDELENIE

 

Zodpovedný vedúci :  Zdeno Rybanský

telefón / v prac.dni od 9,00h do 12,00h./ : + 421 950 492 562

 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info