Menu

STATUS

STATUS história

STATUS história

Európska firma Status d.o.o. bola založená v roku 1995 a od tejto doby vyvíjajú produkty na základe podrobnej analýzy trhu.

STATUS  rodinný podnik, ktorý už viac ako 25 rokov vytvára inovatívne doplnky do kuchyne a domácnosti. Spoločnosť plánuje a implementuje celý životný cyklus produktu - od nápadu, plánovania, výroby nástrojov až po marketingovú komunikáciu, predaj a popredajnú podporu.

STATUS výrobky a ich predaj

STATUS výrobky a ich predaj

 

Firma STATUS exportuje svoje produkty do celého sveta, je známa už v 40 krajinách sveta - od Spojených štátov cez Európu až po Austráliu a Nový Zéland.

Prvoradým hľadiskom firmy pri vývoji a výrobe je  je kvalita pod dohľadom kvalifikovaných profesionálov. Výrobky plánuje a implementuje celý životný cyklus produktu - od nápadu, plánovania, výroby nástrojov.

STATUS priateľský k životnému prostrediu

STATUS priateľský k životnému prostrediu

Na výrobu vlastných výrobkov používa iba najkvalitnejšie materiály, čo zaručuje dlhú životnosť výrobkov. Výrobky je možné po uplynutí doby použiteľnosti recyklovať alebo použiť na iný účel.

Status je členom skupiny ZEOS Group (spoločnosť pre zodpovedné nakladanie s odpadmi). Pri výrobe  výrobkov zbiera odpad oddelene, v maximálnej možnej miere recykluje a recyklované materiály opätovne používa na iné účely.

Na výrobky STATUS je poskytovaný záručný a pozáručný autorizovaný  servis vykonanávaný na Slovensku.

 • Ikona
  Lacná doprava
 • Ikona
  Rozumné ceny
 • Ikona
  Rýchle dodanie
 • Ikona
  Overené zákazníkmi

Status

37 položiek

Produktový filter
Dostupnosť
Hľadať text

Prehľadať výsledky filtra fulltextom