SLEDOVANIE ZÁSIELKY

SLEDOVANIE A DORUČENIE ZÁSIELKY

 

KURIÉRSKA SPOL. GEIS 

Príjemca je deň vopred informovaný o doručení zásielky  zaslaním emailu a  interaktívnej sms s číslom balíka, predpokladaným termínom doručenia a výškou dobierky. 

+ Príjemca je informovaný v deň doručenia prostredníctvom sms , ktorá obashuje približný čas doručenia a číslo na kuriéra, ktorý zásieku doručuje.

 

SLEDOVANIE ZÁSIELKY

Príjemca môže sledovať zásielku na nasledujúcej stránke GEIS :

https://www.geis-group.sk/sk/sledovanie-zasielok?

 
 

Uloženie zásielky v GEIS-POINT  je 7 dní od doručenia zásielky do príslušného zmluvného výdajného miesta spol. GEIS . Zoznam výdajných miest na  Slovensku nájdete na tejto stránke : https://www.baliky.sk/

 
 

SLOVENSKÁ POŠTA 

Listové zásielky / doporučený list 2 tr./ odosielané Slovenskou poštou budú doručené priamo do Vašej poštovej schránky alebo na dodávateľskú poštu / pokiaľ je zásielka väčšieho rozmeru alebo pri platbe na dobierku Vás  nezastihol doručovateľ na Vami zadanej adrese.

Balíkové zásielky odosielané Slovenskou poštou budú doručené pre odber na Vašu dodávateľskú poštu a budú Vám oznámené prostredníctvom oznámenia, ktoré Vám doručí Váš poštový doručovateľ alebo ho obdržíte na email .

Uloženie zásielky je 12 dní po doručení na príslušnú poštu.

SLEDOVANIE ZÁSIELKY

Zásielku môžete následne za pomoci obdržaného čísla zásielky odsledovať na tejto stránke Slovenskej pošty : http://tandt.posta.sk/

 

 

 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info