SLEDOVANIE ZÁSIELKY

SLEDOVANIE A DORUČENIE ZÁSIELKY

 

DPD

Príjemca je deň vopred informovaný o doručení balíka zaslaním emailu a  interaktívnej sms s číslom balíka, predpokladaným termínom doručenia a výškou dobierky.  Príjemca je informovaný sms v deň doručenie v rozsahu cca 4 hodín. Príjemca má možnosť zmeniť deň doručenia zásielky odpoveďou na interaktívnu  sms.
 

SLEDOVANIE ZÁSIELKY

Príjemca môže sledovať zásielku na nasledujúcej stránke DPD :

http://www.dpd.com/tracking_sk/(lang)/sk/(track)/

 
 

Uloženie zásielky v PARCEL SHOPE je 7 dní od doručenia zásielky do príslušného PARCEL SHOPu. Zoznam ParcelShopov Slovensko nájdete na tejto stránke :  http://www.dpdparcelshop.sk/kde-nas-najdete/zoznam-dpd-parcelshopov

 
 

SLOVENSKÁ POŠTA 

Listové zásielky / doporučený list 2 tr./ odosielané Slovenskou poštou budú doručené priamo do Vašej poštovej schránky alebo na dodávateľskú poštu.

Balíkové zásielky odosielané Slovenskou poštou budú doručené pre odber na Vašu dodávateľskú poštu a budú Vám oznámené prostredníctvom oznámenia, ktoré Vám doručí Váš poštový doručovateľ alebo ho obdržíte na email alebo formou SMS na Vami uvedené mobilné telefónne číslo.

Uloženie zásielky je 12 dní po doručení na príslušnú poštu.

SLEDOVANIE ZÁSIELKY

Zásielku môžete následne za pomoci obdržaného čísla zásielky odsledovať na tejto stránke Slovenskej pošty : http://tandt.posta.sk/

 

 

 

blank
  • Previous
  • Ďalší

Fototapety nová ponuka

 

 

odkaz

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info