Panel používateľa

Vákuová dóza na potraviny G21 2 litrová

Vákuová dóza na potraviny G21 2 litrová

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

G21

Na marinovanie , skladovanie, Rozmery (Š x V x H): 170 x 160 x 170 mm

19,50 € s DPH

EAN: 8595627420543

Skladové číslo: 600970

Dostupnosť: SKLADOM
Predpokladaný deň odoslania: 03.12.2021

Značka/Dodávateľ v SR: G21

Dóza G21 pre vákuovanie potravín má veľa predností. Zachová suroviny dlhšie svieže a čerstvé, predĺži ich trvanlivosť bez toho, aby stratili svoju konzistenciu, chuť alebo vôňu. Vákuovaciu dózu využijete aj pri marinovaní, ktoré bude vďaka vákuu intenzívnejšie a účinnejšie.

Kvalitný materiál, skvele tesniace veko aj praktický tvar
Vákuovacia dóza G21 na marinovanie a predĺženie trvanlivosti potravín má praktický štvorcový tvar, takže je dobre skladovateľná. Vyrobili sme ju zo zdravotne nezávadného BPA Free plastu s vysokou odolnosťou a stálosťou. Dôležité je aj veko s otvorom pre vákuovanie, ktoré skvele tesní a zabráni tak prístupu vzduchu k zavákuovaným surovinám.

Aké sú výhody marinovania vo vákuu?

Vďaka vákuu pôsobí na naložené mäso podtlak, uvoľňujúci póry. Tak sa marináda dostane hlbšie pod povrch a mäso či iné marinované suroviny získajú lepšiu a výraznejšiu chuť i arómu. Vo vákuu sa navyše doba, potrebná pre marinovanie, výrazne skracuje. Mäso, marinované vo vákuu, je chutnejšie, šťavnatejšie a krehkejšie. Pokiaľ k vákuovaniu používate vákuovačkou G21 Nefrit so špeciálnou funkciou marinovania (opakovanou zmenou tlaku umožňuje ešte lepšie pôsobenie marinovacej zmesi), spoznáte a oceníte výrazný rozdiel už pri prvom ochutnaní.

Jednoduché použitie, jednoduchá manipulácia
Výhodou vákuovacích nádob G21 2 l je jednoduché použitie a jednoduchá manipulácia. Vložte surovinu do nádoby, uzavrite vekom a pomocou vákuovačky, pripojenej k vákuovaciemu otvoru vo veku, odsajte vzduch. Po uzavretí otvoru vložte nádobu so zavákuovaným ovocím, zeleninou alebo inými potravinami do chladničky. Pri marinovaní mäsa alebo zeleniny vo vákuu vložené suroviny pred zavakuováním dôkladne potrite marinádou alebo ich v nej namočte/obaľte. Ďalší postup zostáva rovnaký.

Hlavné prednosti vákuovacej nádoby G21 2 l
kvalitný a zdravotne nezávadný materiál, BPA Free
spoľahlivo tesniace veko, vybavené otvorom pre vákuovanie
praktický štvorcový tvar s rozmerom 17 x 17 x 16 cm


Špecifikácie
Objem: 2 l
Materiál: plast
Farba: priehľadná, zelená
Rozmery (Š x V x H): 170 x 160 x 170 mm
Hmotnosť: 0,5 kg
Obsah balenia
Vákuovacia dóza G21 2 l
Hadička pre odsávanie vzduchu

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Ďalšie zaujmavé produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info