Priemyselný bezvreckový vysávač MALATEC 20 l 2000W

Priemyselný bezvreckový vysávač MALATEC  20 l  2000W

Darček zadarmo

Darček: Nástavec na vysávač Dust Mate

Nástavec na vysávač Dust Mate

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

DOPRAVA ZADARMO + DARČEK MALATEC

Na vysávanie suché, mokré, popol , ≤ 80 dB , 1400W, filtrácia IPX4

75,60 € s DPH

97 € s DPH Zľava 21,40 €

EAN: 5900779934504

Skladové číslo: 00009068

Dostupnosť: SKLADOM
Predpokladaný deň odoslania: 14.04.2021

Značka/Dodávateľ v SR: MALATEC

Priemyselný bezvreckový vysávač MALATEC 20 l s maximálnym  sacím výkonom až do 2000W pre suché, mokré vysávanie , vysávanie studeného popola. 

SYSTÉM TRIPLE FILTRATION IPX4

Priemyselný  vysávač MALATEC 20 l 2000W má trojitú filtráciu, vďaka ktorej sa vysávač neupcháva, čím sa znižujú požiadavky na frekvenciu jeho čistenia.  Každý z filtrov je opakovane použiteľný, stačí ho umyť pod tečúcou vodou. Trojitá filtrácia zlepšuje kvalitu vyfukovaného vzduchu - j znižuje obsah prachu vo vyfukovanom vzduchu. Schéma filtrácie vzduchu: sacie potrubie -> odpadová nádrž -> materiálový filter -> HEPA filter -> špongiový filter -> motor -> výfuk. Vysávač má veľmi výkonný elektromotor s maximálnym sacím výkonom až 2 000 W! Jeho odolná nádrž z nehrdzavejúcej ocele vám umožní zhromaždiť 20 litrov odpadu.

FUKÁR

Vysávač má funkciu vyfukovania , stačí použiť špeciálny nástavec, ktorý je súčasťou súpravy, posunúť potrubie od sacieho otvoru k výstupu a vysávač sa zmení na fukár. Umožňuje vám odstrániť nečistoty z ťažko dostupných miest. Odstráni rôzne nečistoty, napríklad prach z rohov, a bude tiež vynikajúcou alternatívou k fukáru na lístie a pod..

VÝPUSTNÝ OTVOR

Funkcia odtoku vody vám umožňuje pohodlne vyprázdňovať nahromadené tekutiny. Výpustný otvor umiestnený v spodnej časti zberného kontajnera je zaistený tesniacou zátkou, ktorá chráni pred samovoľným únikom vody von.

SMEROVANIE TOKU UKLADANIA NEČISTÔT V ZBERNEJ NÁDOBE

Produkt má aj funkciu smerovania toku vysatých častíc čo znamená, že všetky nečistoty, ktoré padajú do zbernej nádoby ( kontajnera )  vysávača, sú vďaka tejto funkcii  smerované na dno nádoby. Predlžuje sa tak životnosť filtrov, ktoré sa menej zanášajú a frekvencia potreby ich čistenia sa znižuje.

PRAKTICKÉ VYBAVENIE A DOPLNKY

Priemyselný bezvreckový vysávač MALATEC 20 l 2000W má 4 odnímateľné  kolieska pre pohodlný transport,  je vybavený 1,5 m dlhou flexi sacou hadicou ( potrubím ) , 78 cm teleskopickou kovovou trubicou a 6 m káblom , čo umožní veľmi veľký pracovný dosah. Koncový nastavec flexi hadice je vybavený záklopkou pre reguláciu prívodu vzduchu, čím reguluje saciu silu na koncovom vstupe ( resp. výstupe pri použítí funkcie fukáru ).

Vymeniteľné nástavce , ktoré umožnia široké spektrum využitia. Široká, veľká kefa určená na mokré a suché vysávanie , pracuje v 2 polohách. Prvá poloha umožňuje mokré čistenie, na spodnej strane je zberný pásik, ktorý dôkladne vyčistí povrch nečistôt. Druhá poloha, po stlačení spínača, odstráni štetiny, vďaka čomu je ideálna na vysávanie panelov, kobercov, dlaždíc atď. Stredná kefa ( nástavec s kefkou )  vám umožní vyčistiť miesta náchylné na poškriabanie. Úzka koncovka ( štrbinový nastavec )  je dokonalým riešením pre úzke a ťažko dostupné miesta, napríklad na čistenie automobilu. Každý priložený nástavec je možné umiestniť na nástavec flexi hadice alebo teleskopickú trubicu .

KVALITA

V tomto type vysávača výrobca použil motor vyrobený z medi, ktorý má dva krát dlšiu životnosť  ako väčšina vysávačov dostupných na trhu , ktoré používajú motory vyrobené z hliníka. Bezvreckový priemyselný vysávač vám umožní dôkladné čistenie po akýchkoľvek rekonštrukčných prácach, bude vhodný na čistenie trosiek, sadry, prachu, čistenie čalúnenia a podláh, ako aj na odstránenie studeného popola z krbu alebo čistenie garáže. Vďaka tomu, že je bezvreckový , nemusíte sa báť neustáleho nákupu nových tašiek a zbytočného míňania peňazí.

 

Špecifikácie

objem nádrže: 20l

výkon : 1400W

maximálny sací výkon: 2000W
napätie: 220-240V; 50 - 60 Hz
hluk: ≤ 80 dB
prietok vzduchu: 2,0 m3 / min
stupeň ochrany: IPX4
zberná nádž kontajner : nehrdzavejúca oceľ
typ: bezvreckový
fukár: áno
filter: HEPA, tkanina (súčasť balenia)
dĺžka flexi hadice: 1,5 m
dĺžka napájacieho kábla: 6m
rozmery vysávača (dĺžka x šírka x výška): 32x32x48 cm
hmotnosť balenia : 6,65 kg
Certifikáty : CE

Záruka 24 mesiacov.

Balenie obsahuje : vysávač s odnímateľnými kolieskami a 20l nerezovým kontajtnerom s výpustným otvorom , HEPA filter, materiálový filter, špongiový filter, flexi sacie potrubie, kovová  teleskopická trubica ( sacia ) , Štrbinová hubica ( nastavec ) , nastavec s kefkou,  + podlahová kefa ( nastavec )+ návod na použitie 

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Ďalšie zaujmavé produkty

blank
  • Predchádzajúca
  • Ďalší
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info