Naparovacia žehlička ZELMER ZIR0500 Trip

Naparovacia žehlička ZELMER ZIR0500 Trip

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

ZELMER

Výkonná a spoľahlivá žehlička s modernými funkciami

28,90 € s DPH

31,26 € s DPH Zľava 2,36 €

EAN: 5908269344222

Skladové číslo: ZIR0500 Trip

Dostupnosť: SKLADOM
Predpokladaný deň odoslania: 14.04.2021

Značka/Dodávateľ v SR: ZELMER

ŽEHLENIE SA VÁM BUDE PÁČIŤ!

Pre vaše pohodlie a bezpečnosť látok si môžete v naparovacej žehličke ZELMER ZIR0500 Trip zvoliť správny typ žehlenia. Suché žehlenie, žehlenie v pare, nepretržitá para a funkcia rozprašovania vody sú ľahko dostupné. Užite si výkon až 1100 W . Naparovacia žehlička ZELMER produkuje až 15 g pary za minútu. Maximálny výkon pary v tejto žehličke je 75 g - vďaka tomu môžete skrátiť čas žehlenia a rýchlejšie sa vrátiť k iným činnostiam.

SKLADACIA RUKOVÄŤ

Máte málo miesta na uskladnenie žehličky? Skladacia rukoväť v našom modeli zaberá veľmi málo miesta!

KONTROLNÉ SVETLO

Niekedy je ťažké zistiť, či sa žehlička stále zohrieva alebo nie. Preto do žehličky nainštalovali kontrolné svetlo. Povie vám, či už môžete žehliť, alebo vypnúť prístroj. Bezpečnosť predovšetkým!

KONTROLA MNOŽSTVA VYTVORENEJ PARY

Každý kúsok oblečenia vyžaduje vhodné ošetrenie a reaguje na rôzne teploty. Preto ľubovoľne regulujte množstvo pary vyvádzanej žehličkou ZIR0500 Trip a upravujte ju podľa svojich potrieb.

ŽEHLENIE S PAROU

Rýchly a bezpečný spôsob pre perfektne vyžehlené a osviežené oblečenie! Vodná para preniká hlboko do tkaniny, uvoľňuje jednotlivé vlákna a robí záhyby bez akejkoľvek námahy narovnávaním a oblečenie vyzerá ako nové a vonia sviežo!

SYSTÉM PROTI ODKVAPKÁVANIU

Poznáte ten okamih, keď pracujete na suchom oblečení a zrazu sa na ňom objavia mokré škvrny? Nielen vy. V naparovacej žehličke ZELMER však nájdete systém, ktorý zastaví vytekanie vody z žehliacej plochy aj pri nízkych teplotách.

VSTAVANÝ SYSTÉM ANTI-CALC

Žehlička funguje najlepšie, keď je čistá. Preto sme do našich prístrojov zabudovali systém proti vodnému kameňu. Vďaka trojitej vložke proti vodnému kameňu sa vodný kameň usadzuje v žehličke oveľa pomalšie, musíte ho čistiť menej často a dlhodobé žehlenie je príjemné a efektívne. Tento systém je veľmi dôležitý, najmä keď na žehlenie používate vodu z vodovodu!

VERTIKÁLNY VÝSTUP PARY

Žehlenie záclon alebo záclon je veľká výzva. Rovnako ako dlhé kabáty alebo šaty. Preto má žehlička ZELMER funkciu vertikálneho naparovania. Na vešiaku môžete žehliť zavesené závesy alebo šaty. Asi desať centimetrov od žehliacej plochy žehličky k tkanine a je to - pohodlne a efektívne.

ŽEHLENIE NA SUCHO

Nie všetky materiály ako voda. Poznáme to veľmi dobre, takže s našou žehličkou môžete ľahko žehliť aj sušiť. Para - na rozdiel od vody - nezmáča oblečenie. Môžete teda ľahko osviežiť a žehliť svoj šatník. Aj semiš!

Špecifikácie

- Výkon 1100 W
- Parný ráz max. 75gr
- Parný ráz 15gr / min
- Anti-calc system
- Nerezová žehliaca plocha
- Skladacia rukoväť
- Dvojité napájanie 115V-230V
- Objem nádržky 280 ml
- Vertikálne a suché žehlenie

Certifikáty : CE

Záruka : 24 mesiacov

Záručný autorizovaný servis .

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Ďalšie zaujmavé produkty

blank
  • Predchádzajúca
  • Ďalší
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info