Multi Cyklónový bezvreckový vysávač Malatec 800W

Multi Cyklónový bezvreckový vysávač Malatec 800W

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

DOPRAVA ZADARMO AKTUÁLNA AKCIA MALATEC

Sací výkon 3200 W , 4 stupne filtrácie

72 € s DPH

95,99 € s DPH Zľava 23,99 €

EAN: 5900779935396

Skladové číslo: 00009688

Dostupnosť: SKLADOM
Predpokladaný deň odoslania: 14.04.2021

Značka/Dodávateľ v SR: MALATEC

Spoľahlivý bezvreckový vysávač Malatec  so sacím výkonom až 3200 W , kvalitnou filtráciou vzduchu , rôznymi nástavcami , pre každodenné použitie v domácnosti , kancelárii a pod.. 

NEW MULTICYCLONE

Nnová generácia motorov! V porovnaní s bežnými cyklónovými vysávačmi má multi-cyklónový vysávač vyšší výkon a zároveň nízku spotrebu energie, jeho prevádzka je tiež tichšia. Táto technológia je založená na skutočnosti, že sa zhromaždený vzduch filtruje. Prachové častice sa oddeľujú od vzduchu nasávaného vnútri komory. Táto metóda zaručuje čisté ovzdušie bez znečisťujúcich látok a všetkých druhov baktérií a alergénov. Vďaka použitiu štvornásobnej filtrácie nahromadený prach neprekáža pri nasávaní vzduchu, takže vysávač nestráca výkon ani pri naplnení nádrže.


4 ÚROVNE FILTRÁCIE 

Štvornásobná filtrácia zvyšuje kvalitu vyfukovaného vzduchu a ďalej znižuje obsah prachu v ňom. Schéma filtrácie Nasávanie vzduchu (potrubie) → → nádrž na čiernu vodu HEPA → penový filter → malý uhlíkový filter → veľký uhlíkový filter.

DOPLNKY V SÚČIASTI 

Vysávač Malatec 9688 je dodávaný s príslušenstvom , ktoré  obsahuje 3 vymeniteľné hroty, ktoré umožnia široké spektrum možností. Široká kefa pracuje v 2 polohách a má 2 kolieska pre plynulé vysávanie. Prvá položka je určená na vysávanie kobercov; druhá poloha stlačením spínača vysunie štetiny, takže je ideálna na vysávanie panelov, dlaždíc atď. Chráni povrch pred poškriabaním. Stredná kefa je určená na vysávanie napríklad kobercov. Drážka so štrbinou je 2v1 ! Prvý, úzky, je vhodný najmä pre ťažko dostupné miesta, napríklad medzery. Dôkladne s ňou vyčistíte auto. Po rozložení hrotu dostaneme hrot so štetinami, umožní vám vyčistiť miesta, ktoré sú náchylné na poškriabanie. Širokú kefu je možné navyše pripevniť k vysávaču vertikálne aj horizontálne.

ĎALŠIE PRAKTICKÉ FUNKCIE A MOŽNOSTI VYSÁVAČA

Multi Cyklónový bezvreckový vysávač Malatec 800W  je úplne bezvreckový ; prístroje s vakmi zhromažďujú rôzne druhy baktérií a prachu. Okrem toho si vyžadujú neustálu výmenu, ktorá je spojená s nákladmi. Multicyklónový vysávač v porovnaní s bežnými modelmi nevydáva nepríjemný zápach! Je vybavený gumovými kolieskami , ktoré nepoškriabu povrch a sú tiché. Senzor termostatu vo vysávači ho chráni pred prehriatím a poškodením motora. Nemusíte sa obávať, že sa vysávač pri dlhších čisteniach prehreje a pokazí sa. Zariadenie má napájací kábel dlhý až 8 metrov ! Nemusíte každú chvíľu meniť zástrčku, čo výrazne ovplyvňuje komfort používania.

Špecifikácie

technológie: multicyklon
výkon: 800 W
sací výkon: 3200W
nádoba na prach : 4l
hladina emisií hluku: 78 dB
priemerná ročná spotreba energie: 24,4 kWh / rok
energetická trieda: A
ochrana proti prehriatiu: áno
ovládanie sacieho výkonu: áno
regulácia prívodu vzduchu: áno
kolieska: guma
skladovacia  poloha: áno
rozmery (dĺžka / šírka / výška) : 42/29/34 cm
dĺžka kábla: 8m
hmotnosť: 5 kg
hmotnosť balenia: 7 kg

Obsah balenia: vysávač s nádobou +  PVC trubica ( sacie potrubie )  + Štrbinová hubica ( nastavec )  2v1 + úzka tryska ( nastavec ) + podlahová kefa ( nastavec ) + kovová, teleskopická trubica ( sacia ) + návod na použitie

Multi Cyklónový bezvreckový vysávač Malatec 9688 - 800W

Certifikáty : CE

Záruka 24 mesiacov.

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Ďalšie zaujmavé produkty

blank
  • Predchádzajúca
  • Ďalší
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info