LED žiarovka Clasic - 3W / E27 RGB multifarebná s diaľkovým ovládačom

LED žiarovka Clasic - 3W / E27 RGB multifarebná s diaľkovým ovládačom

Hodnotenie produktu: 5/5 (3x)

Vaše hodnotenie:

RUBEN

Úsporné riešenie pre moderný interiér

6 € s DPH

13,50 € s DPH Zľava 7,50 €

Skladové číslo: 764,50

Dostupnosť: SKLADOM
Predpokladaný deň odoslania: 11.05.2021

Značka/Dodávateľ v SR: RUBEN

Multifarebná LED žiarovka s bezdrôtovým diaľkovým ovládačom disponuje až 16-timi voliteľnými farbami. Za pomoci tejto žiarovky dokážete navodiť potrebnú svetelnú atmosféru vo Vašom byte či už v kúpelni,spálni, jedálenskom kúte alebo v detskej izbe.

Zdá sa vám, že biele svetlo je nudné a zastaralé? Vlastníte bar alebo reštauráciu a chcete, aby Vaše dekorácie naozaj vynikli? Potrebujete v byte alebo dome oživiť určité doplnky priestranstvá vhodne ladeným svetlom ?

Tak tu je odpoveď!

LED farebná žiarovka pre Vás vyrobí svetlo vo farebných odtieňoch RGB (červená, zelená, modrá). Môžete ju použiť v jednej statickej (fixnej) farbe alebo jednoducho stlačte na diaľkovom ovládači jednen zo štyroch meniacich sa farebných efektov.

Žiarovka je schopná vyžarovať bielu, červenú, zelenú, modrú farbu, plus dvanásť ďalších jasných farieb. Okrem vytvorenia krásnych farieb máte navyše tú výhodu, že pužitím tejto žiarovky znížite náklady na energiu, pretože žiarovka spotrebuje len 3 watty energie. Žiarovka oproti bežným žiarovkám sa zahrieva len minimálne.

Funkcie ovládania diaľkovým ovládačom :

Zapnutie-Vypnutie svietenia žiarovky * voľba 16-tich farieb na výber (ako farieb na diaľkovom ovládači) * Zvýšenie alebo zníženie intenzity svetla * Funkčné predprogramované tlačidlá ovládača : FLASH: rýchle automatické zmeny farieb * STROBE - bez automatickej zmeny farby * FADE - rýchla automatická, plynulý prechod z jednej farby do druhej * SMOOTH - hladký prechod z jednej farby do druhej

Špecifikácie:

Závit: E27 (veľký klasický závit)
Napätie: 230 V striedavého prúdu
Výkon: 3W
Životnosť: 50000 hodín
Uhol osvetlenia: 180 stupňov
Rozmery: fi 48 mm x 92 mm
Rozmer ovládača : 3x6m
Farba žiarovky : mliečna
V súbore:

Balenie obsahuje :

1x RGB LED žiarovka Clasic 3W/ E24
1x diaľkové ovládanie s batériou CR2025

LED žiarovka Clasic - 3W / E27 RGB multifarebná s diaľkovým ovládačom | HYPERNAKUP.COM | PREDAJ

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Ďalšie zaujmavé produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info