Elektrický vyhrievací vankúš Thermal Pillow

Elektrický vyhrievací vankúš Thermal Pillow

Hodnotenie produktu: 4.7/5 (50x)

Vaše hodnotenie:

ZĽAVA RUBEN

Na dotyk príjemný výhrevný zdravotný vankúš 26x19 cm

7,90 € s DPH

12,99 € s DPH Zľava 5,09 €

Skladové číslo: 10112,02

Dostupnosť: VYPREDANÉ (na opätovnú dostupnosť sa informujte u nás)

Značka/Dodávateľ v SR: RUBEN

Zdravotný elektrický vodný vyhrievací - výhrevný vankúš s nízkym časom ohrevu 7-12 minút a s dlhou účinnosťou hriania / bez ďalšieh pripojenia do elektrickej siete /  až 8 hodín . Nosičom tepla vankúšika je voda umiestnená vo vnútri vankúša / nevyžaduje výmenu ani dopúšťanie /.

Vyhrievací - ohrevný vankúš krátkom nahriatí a odpojení z elektrickej siete, môžete použiť pre zahriatie rôznych častí tela buď ako klasický termofór alebo vankúšik pod rôzne časti tela v leže či v sede. Vhodný na zahriatie takmer všetkých častí tela s použitím doma, v kancelárii alebo na cestách.  

Vankúšik je vyrobený z príjemného hrejivého fleece materiálu jednoduchého na udržiavanie v čistote veľmi príjemného na dotyk s pokožkou. Vrchná časť vankúša je ušitá ako tunel pre možnosť vsunutia rúk.

Elektrický ohrievací vanúš  je používaný na lokálne zahrievanie  rôznych častí tela pre zmiernenie bolestí.  Lokalizovaná aplikácia tepla spôsobí rozšírenie ciev v okolí, zvýšiac tým prekrvenie cieľového tkaniva, spriaznivým účinkom na cirkuláciu krvi.

 

  • - Krátka doba ohrevu 7-12 minút 
  • - dlhá účinnosť až do 2-8 hodín v závislosti na okolitom prostredí
  • - príjemný na dotyk s možnosťou zasunutia rúk po vrchnú časť vankúša
  • - jednoduché použitie a údržba bez dopúšťania vody
  • - praktické do domu, kancelárie i na cestovanie 
  • - blahodárne pôsobiace proti rôznym bolestiam , zimnici a pod..

Špecifikácie

materiál : fleece s pevným tkaninovým lemom

doba ohrevu : 7-12 minút - dĺžka hriatia 2-8 hodín v závisloti na vonkajšom prostredí 

rozmery : 26,5 x 19 cm

Výkon : 500W

Poistka proti prehriatiu

Napájanie : 240V / 50 Hz

Balenie obsahuje : elektrický vyhrievací vankúš mix vzor + elektrickú šnúru pre zapojenie do elektrickej siete 

Elektrický vyhrievací vankúš 220V | HYPERNAKUP.COM | PREDAJ -DOPRAVA | ZĽAVA 

O liečebných účinkoch tepla 

Terapia teplom a chladom je šancou aj pre pacientov trpiacimi bolestivou artritídou. Spočiatku síce nejakú dobu potrvá, než nájdete optimálnu kombináciu teplých zábalov a studených obkladov vhodnú práve pre vás. Ale úľava od bolesti vám túto dobu určite vynahradí.
Obklady môžu pomôcť znižovať zápaly a zmierniť bolesť i stuhnutosť, ktoré artritídu sprevádzajú. Terapia v podstate stimuluje vaše telo k vlastnej liečbe. Vplyvom tepla sa rozširujú cievy, stimuluje sa krvný obeh a znižujú svalové kŕče. Teplo tiež mení vnímanie bolesti.
Možno použiť suché teplo (vyhrievacej podušky) alebo vlhké (kúpele). Naopak studené obklady znižujú opuchy zúžením ciev. Studený obklad nebude sprvu asi veľmi príjemný, postupne ale môže uľaviť aj od hlbokej bolesti.
Ak používate vlhkú terapiu, uistite sa predovšetkým, že voda nie je príliš horúca, aby ste sa nepopálili. Zvoľte takú teplotu, ktorú ste schopní bez problémov zniesť, bez ohľadu na to, či použijete vaňu, obklad s teplou vodou alebo kúpeľnú liečbu.

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Ďalšie zaujmavé produkty

blank
  • Predchádzajúca
  • Ďalší
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info