Parný čistič Xvapor Comfort 4145

Parný čistič Xvapor Comfort 4145

Hodnotenie produktu: 4.59/5 (41x)

Vaše hodnotenie:

DOPRAVA ZADARMO AKTUÁLNA AKCIA Ariete

Univerzálny parný čistič s výkonom až 1500W a tlakom 5bar

78 € s DPH

99,90 € s DPH Zľava 21,90 €

EAN: 8003705114593

Skladové číslo: 114593

Dostupnosť: SKLADOM
Predpokladaný deň odoslania: 03.08.2021

Značka/Dodávateľ v SR: ARIETE

Jednou z najúčinnejšich ekologických metód odstraňovania nečistôt je čistenie parou . Horúca vodná para dokáže uvoľniť aj tie najodolnejšie nečistoty, zlikvidovať plesne, vírusy i baktérie a tým prispieť k zachovaniu vysokej úrovne hygieny pre bývanie .

Odstraňuje zaschnuté mastnoty v kuchyni či vodného kameňa v kúpeľniach. Vhodný na dlažbu, parkety, mramor, koberce, sklenené povrchy, vybavenie kúpeľní, kuchynské spotrebiče, pohovky, prikrývky či sedačky vo vašom aute.

Ako parný čistič Vapor comfort funguje?

Parný čistič Xvapor Comfort 4145 uspokojí požiadavky aj tých najnáročnejších užívateľov. Jeho základom je  bojler z nehrdzavejúcej ocele s úžitkovou kapacitou 1200 ml , ktorý je chránený bezpečnostným viečkom. Pracuje s výkonom až 1500 W a na nečistoty pôsobí tlakom 5 bar . Vďaka špičkovému čistiacemu výkonu zlikviduje až 99,9% všetkých bežných baktérií a postará sa tak o maximálnu hygienu vášho domova.

Parný čistič Ariete Vapor ART 4145 je moderný parný čistič, ktorý ponúka širokú škálu príslušenstva pre upratovanie celej vašej domácnosti. Vďaka prirodzenej sile pary dokonale, bezpečne a bez použitia chemikálií vyčistí :

- dlažbu, parkety, mramor, koberce, sklenené povrchy, vybavenie kúpeľní, kuchynské spotrebiče, pohovky, prikrývky či sedačky vo vašom aute .

Jeho prevedenie je zárukou veľmi jednoduchého použitia . Zásobník naplníte vodou, zaskrutkujete bezpečnostný uzáver, nasadíte požadovaný nadstavec, spotrebič pripojíte k elektrickej zásuvke a stlačíte prepínač zapnutie / vypnutie. Vyčkáte cca 6 - 7 minút než sa čistič zahreje a môžete začať upratovať pomocou kábla s dĺžkou 6 metrov a doby prevádzky 40 - 45 minút bez nutnosti doplňovania vody.

Aké nástavce vám pomôžu odstraňovať nečistoty?

Okrúhly kefa a malý okrúhla kefa pomáha odstrániť väčšinu odolných pripálenín napríklad z varnej dosky alebo vodný kameň zo škár medzi dlaždicami. Zahnutý nadstavec je veľmi užitočný pre dosiahnutie a odstránenie nečistôt z ťažko prístupných miest ako sú radiátory, žalúzie, apod. Kefa na čalúnenie s utierkou môžete použiť na odstránenie prachu, čistenie a osvieženie pohoviek, kresiel, prikrývok, matracov.

Vďaka stierke na okno obnovíte lesk okien, zrkadiel a sprchovacieho kúta. Kefa na podlahu s utierkou perfektne vyčistí rôzne typy vašich podláh. Adaptér trysky slúži na čistenie všetkých povrchov s odolnou nečistotou, ako sú drezy, sporáky, mikrovlnné rúry, odsávače pár a všetky ťažko dostupné miesta podláh. Na dosiahnutie vysokých miest vám budú k dispozícii predlžovacie trubky .

Špecifikácie

Výkon: 1500W
Autonómna prevádzka: 45 minút
Bojler z nerezovej ocele
Objem kotla: 1200ml
Čas ohrevu: 6/7 min
Tlak: 5bar
Indikátor zapnutia
Indikátor pripravenost

Rozmery výrobku :  Šírka výrobku 25.0 cm -  Výška výrobku 25.5 cm - Hĺbka výrobku 36.0 cm - Hmotnosť výrobku 4.5 kg
Rozmery balenia :  Šírka balenia 29.0 cm -  Výška balenia 32.0 cm - Hĺbka balenia 48.0 cm - Váha balenia 5.5 kg

 

Výrobok je vyrobený v súlade s platnou legislatívou EU. Na výrobok je poskytovaný autorizovaný záručný aj pozáručný servis.

Parný čistič Ariete Xvapor Comfort 4145 1500W | HYPERNAKUP.COM | PREDAJ CENA DOPRAVA

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Ďalšie zaujmavé produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info