Silikónový chránič na pätu 2v1- 1/kus

Silikónový chránič na pätu 2v1- 1/kus

Hodnotenie produktu: 4.63/5 (27x)

Vaše hodnotenie:

ZĽAVA

Aplikačná ponožka a chránič na pätu v jednom .Urýchľuje hojenie popraskanej a suchej pokožky päty. Pri pravidelnom používaní návlek na päty tiež regeneruje a hydratuje, čím sa predchádza ich ďalšiemu popraskaniu.

2,50 € s DPH

4 € s DPH Zľava 1,50 €

Skladové číslo: 5012,02

Dostupnosť: SKLADOM - ODOSLANIE 1-3 DNI

Silikónový chránič na pätu 2v1 je pomôcka vyrobená z lekárskeho silikónu určená pre ochranu päty a priehlavku chodidla pred odermi, taktiež chráni pätu v prípade bolestivých poškodení kože. Chránič je možné využívať zároveň aj ako aplikačnú ponožku pri použití rôznych prípravkov na päty / náplate, krémy a pod. / .

Aplikačná ponožka a chránič na pätu v jednom je vyrobená z mäkkého elastického silikónu. Vhodné na všetky veľkosti chodidla.

Napomáha k účinnejšej aplikácii rôznych prípravkov ako sú balzamy, krémy, náplaste a pod. v oblasti päty a priehlavku chodidla. Zabraňuje oderom pokrytých častí chodidla. 

Urýchľuje hojenie popraskanej a suchej pokožky päty. Pri pravidelnom používaní návlek na päty tiež regeneruje a hydratuje, čím sa predchádza ich ďalšiemu popraskaniu. Chráni pokožku pred vysúšaním.

Špecifikácie 

Material : mediciálny silikónový gel

Obsah balenia : 1 kus 

Veľkosť : univerzálna - použitie na ľavé i pravé chodidlo

Aplikácia : uzavretá , otvorená obuv, na boso počas odpočinku , ľavá alebo pravá päta chodidla

Návod na použitie : Chránič - aplikačná pponožka na pätu sa aplikuje na pätu chodidla navlečením ako ponožka. Aplikujte na čisté chodidlá , prípadne na chodidlá s naneneseným balzamom alebo inými kozmetickými prírpavkami.  Po použití separátor opláchnite alebo odmastnite  letnou mydlovou vodou, vyutierajte ho do sucha handričkou zasypte jemným púdrom na nohy a uložte do obalu. Skladujte mimo dosahu detí, tepelných zdrojov a slnečeného žiarenia.

Silikónový chránič na pätu 2v1- 1/kus | HYPERNAKUP.COM | PREDAJ

 

Chránič na pätu

, 18.09.2017 22:09:18

Vynikajúca vecička - maximálna spokojnosť

MAJA

, 17.08.2016 11:04:39

1. rýchle dodanie 2. som spokojná výborný pomocník :) Maja,PN

Skvelá pomôcka

, 28.07.2016 08:27:24

Ďakujem za rýchle dodanie , táto vecička sa my perfektne osvedčila. Keď dám masť na päty pod túto vecičku mám pocit že ma dvojnasobný učinok :)

Nový komentár

* (Povinné)

Ďalšie zaujmavé produkty

  • Previous
  • Ďalší

odkaz

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie