Panel používateľa

Iontová čistička vzduchu LIFE HELP LH-C100

Iontová čistička vzduchu LIFE HELP LH-C100

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Osobná čistička vzduchu

46,80 € s DPH

49,99 € s DPH Zľava 3,19 €

EAN: 8588007823010

Skladové číslo: LH-C100

Dostupnosť: 2-3 DNI
Predpokladaný deň odoslania: 29.10.2021

Značka/Dodávateľ v SR: LIFE HELP

Ošetrovanie vzduchu, ktorý dýchame je ďaľším krokom ku čistote, kvalite a pozitívnym účinkom v oblasti prevencie proti koronavírom, alergiam, čistoty a sviežosti vzduchu. Je ideálne, mať takýto čistý „vánok" neustále doslova „pod nosom".

Práve tieto výhody prináša OSOBNÁ IONTOVÁ ČISTIČKA VZDUCHU LH-C100 – elektronické rúško.

Elektronické rúško: Svojim pôsobením redukuje výskyt patogénnych vírusov a baktérií vo Vašom blízkom okolí,a tak môže byť alternatívou klasického rúška. Môže byť zavesené na krku, na oblečení - ako klop, alebo postavené na stole.

Osobný ionizér ( Iontová čistička vzduchu LIFE HELP LH-C100 ) ja malý, ľahký a ľahko prenosný. Môžete ho mať neustále pri sebe doma, v prácí, škole alebo MHD.
Osvieženie: Bývame radšej v blízkosti lesov, vodopádov alebo pláže, čo sú prírodné miesta plné aniónov a kde sa ľudia môžu osviežiť. Osobná ionizačná čistička vytvára práve takété prostredie okolo Vás, kdekoľvek sa nachádzate.


Podpora metabolizmu: aktivuje rôzne enzýmy ľudského tela, čím zlepšuje metabolizmus.
Vytvorenie aktívneho kyslíka: Anióny účinne aktivujú molekuly kyslíka vo vzduchu, ktoré môžu byť ľahko a lepšie absorbované ľudským telom, takže tento produkt môže zabrániť chorobám zapríčineným nekvalitným ovzduším.
Posilnenie schopnosti organizmu proti chorobám: Anióny môžu zlepšiť schopnosť reakcie tela a aktivovať funkciu obranného systému, aby sa zvýšila imunita organizmu.
Elektronický repelent: Odpudzuje bodavý hmyz. Pôsobením čističky LH C-100 sa eliminujú pachy ľudského tela,čím sa stávate pre komáre menej atraktívni.
Zlepšenie spánku: Anióny zlepšujú kvalitu spánku. Prístroj vytvára anióny, ale aj malé množstvo ozónu, ktorý môže zabíjať vírusy a baktérie a odstraňuje pachy.
Starostlivosť o oči: Anióny neutralizujú vysokonapäťovú statickú elektrinu spôsobenú televízorom a počítačom, čím účinne znižujú poškodenie očí.
Starostlivosť o bielizeň a hygienu: Aktivovaný kyslík aniónmi zabíja roztoče a pôsobí tak na hygienicky kvalitné šatstvo a posteľnú bielizeň.

Špecifikácie

- Silný iónový vzduch s výstupom 3 miliónov/cm3
- Odpudzovanie roztočov a bodavého hmyzu
- Rôzne varianty umiestnenia prístroja
- Účinnosť po nabití prístroja je min. 480 min
- Vstavaná lítiová batéria s konektorom USB
- Prísne testovaný produk

balenie obsahuje:
- osobná ionizačná čistička
- nabíjací USB/mikro USB kábel
- pútko na nosenie na krku
- stojanček a klip na nosenie na oblečení je súčasťou výrobku

rozmery ionizéra:
- šírka 56mm výška 84mm hrúka 24mm
- hmotnosť 50g

Jednoduchý návod na použitie:
Prvý krát nabíjajte batériu 480 minút, neskôr vždy 240 minút. Účinnosť po nabití prístroja je min. 480 min. Použite transformátor nabíjačky svojho mobilného telefónu. Životnosť dobíjanej batérie v prevádzke je cca 10 000 hodín (podobne, ako pri mob. telefónoch).
1. Upevnite prístroj na odev pomocou spony, ktorá sa nachádza na zadnej strane, aby ste ju mohli pohodlne používať prip.zaveste tento prístroj na krk pomocou priloženej závesnej šnúrky.
2. Zdvihnite držiak na zadnej strane a nasmerujte prístroj smerom k tvári tak, aby ste maximalizovali využitie aniónov.
3.Zelené svetlo signalizuje fungovanie prístroja.

Pri vybití batérie zelená kontrolka prestane svietiť. Zapojením prístroja k nabíjaciemu zariadeniu sa rozsvieti červená LED dióda.Po úplnom nabití batérie červená kontrolka prestane svietiť.

Bezpečnostné informácie:
Podľa normy ministerstva zdravotníctva SR, nie je na úkor zdravia 10 hodinový pobyt pri koncentrácií živého kyslíka menšej ako 0,1 ppm. Vo všeobecnosti dezinfekcia vzduchu vyžaduje koncentráciu živého kyslíka 0,25 až 2,5 ppm a pocítiť ju možno, keď je koncentrácia živého kyslíka už 0,01 ppm.
Produkcia ozónu v tomto produkte je nižšia ako 0,04 ppm, čo je pre ľudí bezpečná koncentrácia, zatiaľ čo vytvára účinky dezinfekcie.

Tento výrobok neobsahuje žiadne náhradné diely, nikdy ho sami neotvárajte a neopravujte.

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Ďalšie zaujmavé produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info