Panel používateľa

Neurostimulátor set TENS - EMS Medical Therapy

Neurostimulátor set TENS - EMS Medical Therapy

Hodnotenie produktu: 4/5 (3x)

Vaše hodnotenie:

AKTUÁLNA AKCIA

10-dielny set - svalový a nervový elektrostimulátor s akupunktúrnymi papučami

23,90 € s DPH

30 € s DPH Zľava 6,10 €

EAN: 5907451319093

Skladové číslo: 15833

Dostupnosť: SKLADOM
Predpokladaný deň odoslania: 28.10.2021

Značka/Dodávateľ v SR: Verk Group

Neurostimulátor set TENS - EMS Medical Therapy je elektronický stimulačný  prístroj určený na tlmenie rôznych  bolestí a pre posilnenie a revitalizáciu svalov . Neurostimulátor je dodávaný v sete s akupunktúrnymi šľapkami pre TENS terapiu a klasickými nalepovacími elektródami na telo určených aj pre EMS stimuláciu rôznych svalových partií.  Jednoduchý ovládací panel a veľký displej uľahčujú používanie prístroja. Pre správne umiestnenie elektród použite priložený návod. 

Neurostimulátor moderným spôsobom vykonáva tradičné generáciami overené liečebné postupy vychádzajúce z čínskej kultúry.

Pomáha pri bolestiach ( TENS THERAPY ) 

Neurostimulátor set TENS Medical Therapy pomáha pri každodenných bolestiach spôsobených degeneráciou, neuralgiou, reumatizmom, migrénami, ale aj inými poraneniami. Správnym použitím ( správne umiestnenie elektród na určené body tela pri rôznych problémoch a ochoreniach )  dokáže neurostimulátor takmer okamžite tlmiť rôzne bolesti v nie málo prípadoch sa dosahuje úplne vysadenie liekov proti bolesti. 

Aplikácia terapie TENS: bolesť chrbta artralgia, neuralgia, bolesti hlavy aj vnútorných orgánov,  poúrazové bolesti pohybového ústrojenstva poruchy krvného obehu pri stavoch chronickej bolesti z rôznych príčin

Revitalizuje a posilňuje svaly ( EMS )

Neurostimulátor ovplyvňuje vývoj a regeneráciu svalového tkaniva, používa sa aj pri tréningu a zvyšovaní vytrvalosti svalov, relaxácii, pri pocite napätia a vyčerpanosti, pri regenerácii svalov po intenzívnej fyzickej námahe alebo po tréningu.  zariadenie používajte aj keď chcete relaxovať, udržiavať svaly v dobrej kondícii alebo spaľovať tuky.

Aplikácia EMS terapie: svalový tréning a zvýšenie vytrvalosti relaxácia relaxácia, keď cítime svalovú únavu regenerácia svalov po cvičení

Použitie elektrostimulátora TENS / EMS je dobrou alternatívou k farmakológii, liekom proti bolesti a protizápalovým liekom. Nemá žiadne vedľajšie účinky. Prístroj stimuluje vlastné prirodzené obranné mechanizmy tela proti bolesti.

ELEKTROSTIMULÁTOR má 8 prevádzkových režimov a 10 úrovní masážnej sily. Režimy masáže sú: akupunktúra miesenie klasická masáž bubliny masáž škrabanie redukcia hmotnosti imunoterapia.

Kontraindikácie

Neurostimulátor  TENS - EMS nesmú používať osoby s implantovanými elektr. prístrojmi ake je kardiostimulátor a taktiež s kovovými implantátmi a diabetes. Taktiež prístroj nepoužívajte pri náhlych ochoreniach sprevádzaných horúčkou, poruchách srdcového rytmu a pod... Elektródy neaplikujte na otvorené rany a problematické časti pokožky postihnuté napr. kožnou chorobou. Pokiaľ ste si nie istý konzultujte použitie prístroja ešte pred zakúpením s Vašim ošetrujúcim lekárom.

 

Špecifikácie

LCD displej

Možnosť pripojenia 4 elektród alebo páru papúč

Papuče na suchý zips: dĺžka celkom 26 cm

Nastaviteľná rýchlosť a intenzita

Intuitívne ovládanie - Efektívny výber programu

Výber typu masáže 1x spojovací kábel (4 lepiace elektŕody ) 1x prepojovací kábel (2 CLIPS)

Napájanie z elektricke siete : adaptér 110-220V  50/60 Hz 0,1 A s výstupom 5V 500mA

Napájanie  5V : priložený USB kábel 

Napájanie batérie: 3x AA (nie sú súčasťou balenia)

Rozmery balenia : 30 x 26 x 6,5 cm

Neurostimulátor set TENS - EMS Medical Therapy

Modelové označenie : JR-309A

Certifikáty : CE

Záruka 24 mesiacov.

Záručný a pozáručný servis.

Balenie obsahuje :  1 x riadiacu jednotku neurostimulátora , 1 x kábel pre pripojenie dvoch elektród alebo papúč , 1 x kábel pre pripojenie štyroch elektród , 1 x USB kábel pre pripojenie do adaptéra alebo PC , 1 x adaptér, 1 x podložka na elektródy , 4 x nalepovacie elektródy , 1 x papuče s elektródami , 1 x návod v UK + therapy návod SK

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Ďalšie zaujmavé produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info