Panel používateľa

AB GYMNIC fitness pás EMS

AB GYMNIC fitness pás EMS

Hodnotenie produktu: 4.92/5 (13x)

Vaše hodnotenie:

ZĽAVA

EMS prístroj pre pasívne cvičenie svalstva celého tela

5,90 € s DPH

9,90 € s DPH Zľava 4 €

Skladové číslo: 015203

Dostupnosť: SKLADOM
Predpokladaný deň odoslania: 26.10.2021

Elektrostilmulácia svalstva za pomoci prístrojov EMS (elektrická svalová stimulácia) je využívaná hlavne v športovej a rehabilitačnej medicíne, prípadne ako doplnok ku klasickému silovému tréningu pre podporu efektívnejšieho dosiahnutia požadovaného výsledku. Posilňuje a tvaruje svalstvo, aktivuje ho, napomáha k odbúravaniu tuku, revitalizuje svalstvo po úrazoch  a nenamáha pritom kĺby a okrem toho pôsobí relaxačne.

AB Gymnic disponuje jednou vodivou náplasťou na ktorú sa umiestňuje EMS  riadiaca jednotka, náplasť sa na telo pripevňuje sa pomoci dvoch elastických pásov rôznej dĺžky ( dlhší na trup a vrchnú časť nôh - kratší na ruky a spodnúčasť nôh ) opatrených na koncoch pre uchytenie na suchý zips.

Ab Gymnic môžete používať takmer na šetky svalové partie tela (brucho,chrbát , ruky, nohy). Tri tlačidlá umožňujú jednoduché ovládanie a nastavenie niekoľkých programov a ich intenzity. Pás je vhodný pre použitie u mužov aj žien. 

Pre správne a efektívne fungovnie prístroje je dôležité dobré a vodivé priľnutie vodivej náplaste prístroja k pokožke k čom napomáha aj priložený vodivý gél.

Elektronický svalový stimulátor AB Gymnic nesmú používať osoby s implantovanými elektr. prístrojmi ake je kardiostimulátor a taktiež s kovovými implantátmi a diabetes. Taktiež prístroj nepoužívajte pri náhlych ochoreniach sprevádzaných horúčkou, poruchách srdcového rytmu apod... Elektródy neaplikujte na otvorené rany a problematické časti pokožky postihnuté napr. kožnou chorobou. Pokiaľ ste si neni istý konzultujte použitie prístroja ešte pred zakúpením z Vašim ošetrujúcim lekárom.

Špecifikácie

Napájanie : 1x 1,5 V CR 2032 batéria 

6 programov - 10 stupňov intenzity / frekvecie / 

Balenie EMS AB GYMNIC obsahuje  :

1x vodivá náplasť pre uchytenie riadiacej jednotky EMS

1x riadiaca jednotka EMS

2x batérie 1,5 V CR 2032

1x krátky pás pre uchytenie vodivej náplaste / ruky, nohy / 

1x dlhý pás pre pre uchytenie vodivej náplaste  / trup, nohy /

AB GYMNIC elektronický fitness pás

Alica, 16.05.2015 21:01:28

Ja som sa tešila že sa to dá ešte dostať.Bol super.

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Ďalšie zaujmavé produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info