Zábrana do dverí & schodiska 72 - 122 cm

Zábrana do dverí & schodiska 72 - 122 cm

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Otváracia zábrana s nastaviteľnou šírkou , výška 68 cm

27,60 € s DPH

36 € s DPH Zľava 8,40 €

EAN: 5902802901583

Skladové číslo: 8257

Dostupnosť: SKLADOM

Značka/Dodávateľ v SR: OLPEX

Praktická otvárateľná zábrana do dverí alebo schodiska vyrobený z precízne opracovaného borovicového dreva , vhodná pre zabezpečenie rôznych svetelných otvorov proti neželanému pohybu - prechodu  dieťaťa alebo aj domácich zvieracích miláčikov na schodisko alebo do neželaných priestorov.

Vyrobené z borovicového dreva I. triedy. Otváranie na obe strany.Náter bezfarebným, ekologickým lakom. Tyče o šírke cca 19 - 20 mm, medzery medzi tyčami 7 cm.

Drevená zábrana funguje ako dverné krídlo, na jednej strane sú pánty, na druhej strane skrutky na zatváranie a blokovanie brány proti otvoreniu - dajú sa namontovať na obe strany.

Jednou z mnohých výhod brány je tiež skutočnosť, že sa dá otvárať v dvoch smeroch až do 200 stupňov , čo výrazne uľahčuje jej používanie. Žiadne obmedzenie vpravo / vľavo. Vďaka použitiu otočných pántov môže rodič ľahko odstrániť bránu a nasadiť ju späť.

Rozdiel medzi otváracou a pevnou zábranou 

Hlavným rozdielom medzi týmito spôsobmi namontovania zábranyje skutočnosť, že pri inštalácii expanznej brány musíme namontovať dodatočnú soklovú lištu, ktorá je prahovou hodnotou - prekážkou počas používania, čo znamená, že o ňu môže dospelý alebo dieťa ľahko zakopnúť. Tento problém sa v skrutkovanej bráne nevyskytuje a montáž je rýchla a ľahká, čo pravdepodobne poteší mnohých rodičov. Dilatačné brány majú úzke priechody, takže prechod cez ne napríklad s vozíkom by mohol byť problémom, zatiaľ čo použitie skrutkovanej brány nezmenšuje plochu prechodu.

BEZPEČNÉ - hrany zábrany sú presne zaoblené a celé je to precízne vyleštené.  JEDNODUCHÉ NASTAVENIE - bránu je možné plynulo nastavovať v rozmedzí 72-122 cm, bez použitia akéhokoľvek zabezpečenia.
MOŽNOSŤ UPEVNENIA DO DVOMI  SPÔSOBMI - pri prvom spôsobe je možné bránu kedykoľvek demontovať, druhá metóda znemožňuje vybratie brány z pántov. Zábranu je možné namontovať do rámu dverí skrutky, do steny rozporovými kolíkmi ..

Vyrobené v EU.

Špecifikácie

materiál: drevo - borovica
rozmery : brána je vhodná na priechody so šírkou od 72 do 122 cm výška 68 cm
hmotnosť : 3 kg
hmotnosť balenia: 3,7 kg

rozmery balenia : 74 x74 x 6 cm

Balenie obsahuje : 1x zábrana , 2x čapové závesy - každý vydrží tlak 70 kg , 12x malé skrutky, 4x stredné skrutky - na upevnenie do dreva ,  2x zámky s čapom - na bočné upevnenie,  2x skrutka vozíka - ktorá má sférickú hlavu pre väčšiu bezpečnosť, 2x široké podložky - pre silné stlačenie a rovnomerné rozloženie sily 2x motýlie matice - bezproblémové odskrutkovanie a dotiahnutie 2x dvojité bezpečnostné skrutky

Pozor zásielku nie je možné odoslať zásielkovňou vzhľadom na jej rozmer.

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Ďalšie zaujmavé produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info