Kozmetický prístroj žehlička na pleť 5v1 FW, EMS, LED svetlo

Kozmetický prístroj žehlička na pleť 5v1 FW, EMS, LED svetlo

Hodnotenie produktu: 4.81/5 (21x)

Vaše hodnotenie:

Multifunkčné kozmetické zariadenie pre starostlivosť o pleť

37,20 € s DPH

50,60 € s DPH Zľava 13,40 €

Skladové číslo: 00009742

Dostupnosť: VYPREDANÉ (na opätovnú dostupnosť sa informujte u nás)

Značka/Dodávateľ v SR: RUBEN

Tento pozoruhodný kozmetický prístroj s rádiofrekvenciou (RF) a elektrickou stimuláciou svalov (EMS) poskytuje jedinečné, hlbšie a stimulujúce účinky: regenerácia kolagénu, napätie v pokožke, zlepšenie tonusu pokožky a zlepšenie celkového vzhľadu pokožky.

Kozmetická žehlička na pleť 5v1 pracuje s najmodernejšími a v praxi overenými technológiami starostlivosti o pleť. Tieto technológie dokázali nahradiť finančne nákladné a monohokrát aj bolestivé kozmetické zákroky.

Kozmetický prístroj žehlička na pleť 5v1 , pracuje v piatich základných koncepciách zdravej a bezbolestnej starostlivosti o pleť. Sú to: elektrická stimulácia svalov, mezoporácia, elektroporácia, rádiofrekvencia a LED diódy, ktoré emitujú svetelnú energiu.

Technológie ošetrenia

Rádiofrekvencia (FW) - sa považuje za jednu z najúčinnejších foriem boja proti príznakom starnutia a redukcie tuku. Je neinvazívne založená na pôsobení vysokofrekvenčného elektromagnetického žiarenia generovaného striedavým prúdom. Rádiové vlny spôsobujú v tkanive tepelný efekt. Teplo spôsobuje zvýšenie prietoku krvi, vďaka čomu sa pokožka viac okysličuje a vyživuje. Stimuluje fibroplasty, aby produkovali kolagén a elastín.

Mesoporácia - bola vytvorená ako reakcia na trend nahrádzania invazívnych procedúr ihlami. Je to bezbolestná moderná metóda, ktorá sa stala alternatívou k mezoterapii ihlou. Umožňuje zavádzanie aktívnych prípravkov hlboko do pokožky. Je to alternatíva k tradičnej liečbe mezoterapiou ihlou. Rovnaké účinky.

Elektroporácia - je moderná metóda podporujúca prenikanie častíc do bunky. Pomocou elektrických impulzov môžete na krátky čas dezorganizovať lipidy a vytvoriť kanály v bunkovej membráne. Elektroporácia predstavuje prostriedok na transport kolagénu a kyseliny hyalurónovej hlbšie do pokožky.

Elektrická stimulácia svalov (EMS) - používa sa na aktiváciu zinku v pokožke, stimuláciu omladzovania prostredníctvom produkcie kolagénu, na zlepšenie pružnosti pokožky, vyhladenie vrások a zanechanie hladkej a zdravej pokožky.

LED svetlo - používa sa na ošetrenie bezbolestnej starostlivosti, ktorá odlupuje pokožku zvýšením produkcie kolagénu a lieči svetlo až mierne akné. Funguje tak, že do hlbších vrstiev pokožky zasiela svetelné pakety produkujúce energiu. Ošetrenia pomocou LED môžu minimalizovať jemné vrásky , vyliečiť poškodenie slnkom a strie a po agresívnejšom ošetrení laserom znížiť začervenanie.

Červená LED - môžete ho použiť na starostlivosť o vráskavú pokožku. Vďaka tomu sa vaša pleť regeneruje a stáva sa elastickou. -  Zelená LED - s ňou môžete liečiť tmavé škvrny a sfarbenie pokožky, nadmerne vylučujete melanín - Modrá LED - používa sa na liečbu akné. - Žltá LED - je mäkšia voľba pre ľudí, ktorí zápasia s tmavými škvrnami a sfarbením na svetlej pokožke. - Fialová LED - kombinuje liečbu akné a redukciu odfarbovacej terapie.
Blikajúca fialová LED - podporuje prienik produktov starostlivosti o pleť. -

KOVOVÁ HLAVA S LED PANELOM- Vďaka špeciálne tvarovanej hlave s LED panelom a výčnelkom bude ošetrenie príjemné pre pokožku a úplne bezbolestné.

Pre správnu a účinné ošetrenie pleti prístrojom je dôležitý tesný a vodivý kontakt hlavice prístroja s pleťou. Pre správne a plnohodnotné fungovanie prístroja použite vodivý aquagel, vodnú emulziu alebo krém. 

OŠETRENIE - REVITALIZÁCIA - PREVENCIA 

  • PRI VRÁSKACH 
  • OCHABNUTOM SVALSTVE A POKOŽKY TVÁRE
  • PRI POŠKODENIACH PLETI SLNEČNÝM ŽIARENÍM
  • PRI AKNÉ A HYPERPIGMENTÁCII
  • IMUNITU PLETI
  • PIGMENTÁCII

Použitie prístroja nie je žiadnym spôsobom bolestivé a jeho použitie má mnoho výhod, t. j. odstránenie akné a rôznych typov sfarbenia alebo jaziev, zníženie vrások, vyživovanie a zlepšenie pružnosti pokožky alebo oneskorenie procesu starnutia. Umožní vám tiež vykonávať procedúry z pohodlia domova bez toho, aby ste museli míňať peniaze v drahých klinikách alebo kozmetických salónoch.

Pravidelnosť ošetrenia je dôležitá ! Aplikutje minimálne 3x (10 min.) za týždeň, počas štyroch po sebe nasledujúcich týždňov. Opakujte 2 až 4 x ročne .

Wiraless - multifunkčný kozmetický prístroj je bezdrôtový. Má mimoriadne účinnú lítium-iónovú batériu, ktorú je možné nabíjať pomocou stojanovej nabíjačky alebo priamo z USB zásuvky. 

Štýlový dizajn - moderný , kompaktný , estetický dizajn.   Vďaka špeciálne tvarovanej rukoväti sa prístroj zmestí do každej ruky. Je extrémne ľahký . Je vybavený LCD displejom, na ktorom vidíme úroveň nabitia batérie a intenzitu svetla vyžarovaného zariadením. Pod displejom sa nachádzajú dve tlačidlá, ktoré umožňujú ovládanie zariadenia. Minimalizovaný počet tlačidiel uľahčuje použitie.

ŠPECIFIKÁCIE

rozmery zariadenia: 16,5x4,5x3,5cm
rozmery balenia: 21,5 x 15, x 9 cm 
vstup: DC5V (500 mA)
Kapacita batérie: 750 mAh
Výkon: max. 10 W
Čas nabíjania: 3,5 hodiny
Pohotovostný režim: 40 dní
Čas: 10 minút

Balenie obsahuje:  1 x Žehlička na pleť 5v1 - elektroporácia, mesoporácia, EMS, FW, LED svetlo , 1 x Nabíjací stojan,  1 x USB kábel, Návod na obsluhu

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Ďalšie zaujmavé produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info