Modulátor vzduchu 4 v 1 Orava AC-011

Modulátor vzduchu 4 v 1 Orava AC-011

Hodnotenie produktu: 4.6/5 (5x)

Vaše hodnotenie:

DOPRAVA ZADARMO Orava

Chladí, zvlhčuje,čistí alebo ohrieva vzduch účinnosť na 50 m3 vzduchu

149 € s DPH

EAN: 8586016720313

Skladové číslo: 20313

Dostupnosť: SKLADOM
Predpokladaný deň odoslania: 26.04.2021

Značka/Dodávateľ v SR: ORAVA

Prenosná klimatizácia - modulátor vzduchu 4 v 1 Orava AC-011 nahradí niekoľko zariadení. Dokáže fungovať ako ochladzovač, ohrievač, zvlhčovač aj čistič vzduchu.

Účinný ochladzovač vzduchu, ktorý výhodne a elegantne zlepšuje klímu stredne veľkých priestorov cca do 20 m² . Je inteligentnou kombináciou ventilátora a klimatizácie, ktorá vysiela do miestnosti prúd studeného vzduchu. Chladenie dúchadlom sa dosiahne odparovaním vody z 8 l nádrže na vodu. Okrem chladenia vzduchu sa AC-011 odlišuje od bežných ventilátorov tým, že pre zlepšenie klímy v miestnosti sa vzduch zvlhčuje a čistí. Zásadnou prednosťou ochladzovača vzduchu oproti bežným klimatizáciám je vynikajúca energetická účinnosť - bez ohľadu na energetickú triedu klimatizačnej jednotky. So spotrebou len 65 W osvieži zariadenie výrazne a nepretržite malé a stredné miestnosti až do veľkosti 50 m3. Úspory v prevádzkových nákladoch môžu dosiahnuť v pravidelnej sezónnej prevádzke pomerne vysokú sumu.

Tri výkonnostné úrovne a voliteľne prepínateľný automatický pohyb umožňujú presné prispôsobenie aktuálnym poveternostným podmienkam, veľkosti miestnosti a umiestneniu sedačiek. Ďalšie plus ochladzovača vzduchu spočíva v úplnej absencii obmedzení umiestnenie, doteraz aj mobilné klimatizácie potrebovali vetraciu trubicu, a teda umiestnenie v blízkosti okna, aby bol odvádzaný teplý vzduch. Vďaka jeho 4 prepravným kolieskam a párovo zapusteným držadlám na bočných stranách možno túto výhodu zariadenia jednoducho využiť.
Zariadenie nepodlieha žiadnym obmedzeniam pri inštalácii vo vonkajších alebo vnútorných priestoroch. Zatváranie okien a dverí nie je nutné. Počas prevádzky si zariadenie nevyžaduje pozornosť, pretože spotreba vody 1 liter za hodinu je tak nízka, že zvyčajne stačí doplniť vodu len raz denne. Dva dodávané chladiace akumulátory striedavo podporujú chladenie vzduchu.

V prípade potreby je možné zariadenie použiť aj na ohrev okolitého vzduchu v miestnosti. Pomocou dvojstu- pňového ovládania je možné zvoliť pomalý, alebo rýchly ohrev. Obsluha zariadenia prebieha jednoducho cez diaľkové ovládanie alebo cez LED diódový ovládací panel.

Špecifikácie

Funkcie: ochladzovač,ohrievač, zvlhčovač a čistič vzduchu
Úsporný príkon 65 W (pri chladení) - spotreba vody 1 l/hod.
4 kolieska pre presúvanie zariadenia podľa potreby - žiadna inštalácia zariadenia
3 výkonové stupne (nízky, stredný, vysoký)
Integrovaný nastaviteľný časovač do max. 4 hodín
Možnosť prevádzky s chladiacimi akumulátormi (zásobníkmi) alebo kockami ľadu - / dva kusy v balení /
Integrovaný vodný filtračný systém
Kapacita vodnej nádrže: 8 l
Diaľkové ovládanie
Hlučnosť : 62 dB +,- 3 dB
Príkon : max. 1800 W
Napajánie:230 V~ 50 Hz
Rozmery: 370 x 330 x 680 mm
Hmotnosť: 7,6 kg (bez vody)

Balenie obsahuje : 1x Prenosná klimatizácia 4 v 1 Orava AC-011 + 2x chladiaci akumulátor

Vyrobené v súlade s platnou legislatívou EU. 

Záručný a pozáručný autorizovaný servis .

Záruka : 24 mesiacov

Viac ako pol storočia je značka Orava súčasťou nášho každodenného života. Technológiami, kvalitou a dizajnom predstavuje dôstojnú konkurenciu veľkým svetovým výrobcom. Dlhodobá tradícia, spojenie s názvom slovenského regiónu je v mnohých rodinách symbolom neustálej inovácie produktov a technológií - prvý rozhlasový, ale aj prvý televízny prijímač, prvé televízne vysielanie vo farbe, prvý LCD TV prijímač či DVD prehrávač. K dnešnému dňu sa značka postupne presadzuje na viacerých európskych trhoch, kde presviedča zákazníkov aj pružným reagovaním na užívateľské požiadavky či lokalizovanie jednotlivých výrobkov s cieľom maximálneho prispôsobenia špecifikám týchto trhov.

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Ďalšie zaujmavé produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info