Duálne reproduktory JBL Studio 290 Black

Duálne reproduktory JBL Studio 290 Black

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Duálne PolyPlas stĺpové reproduktory

999 € s DPH

Skladové číslo: STUDIO 290BLK

Dostupnosť: SKLADOM-ODOSLANIE 1-3 dni

Výrobca / značka: JBL by Harman®

Existuje domáce kino ... potom existuje maximálny JBL zážitok z domáceho kina. Ako pôsobivý člen reproduktorovej série JBL Studio 2 zloženej z deviatich modelov, vás duálny 200mm stĺpový reproduktor Studio 290 vženie do sveta, kde odkaz zvukového remeselníctva a moderná technológia formuje zážitok z počúvania, ktorý nesie druh výkonu a presnosti, s akým ste sa predtým stretli len v kine. Reproduktor Studio 290 zahŕňa duálne 200mm PolyPlas meniče, ktoré vám prinášajú dvojnásobnú perfektnú čistotu vokálov a silné basy, ktoré sú charakteristickou črtou série Studio 2. A nielen to, vstavaný High Definition Imaging (HDI) dizajn vlnovodu a 25mm CMMD Lite vysokofrekvenčný menič a máte reproduktor, ktorý berie svoje podnety od vlastného JBL hlavného legendárneho referenčného monitora M2. Skombinujte tento elegantný, uhladený dizajn samotného reproduktora – ako vo vnútri tak aj zvonku – a máte dočinenia s vzácnym plemenom zvukovej konskej sily a inteligencie pripravenej definovať vlastnú éru.

- 25mm CMMD® Lite vysokofrekvenčný menič pre čisté, výkonné výšky s nízkym skreslením a širokou dynamikou.
- High Definition Imaging (HDI) dizajn vlnovodu pre ohromujúce vyjadrenie, prirodzené vyváženie a pozoruhodný vysokofrekvenčný detail v akejkoľvek pozícii v miestnosti.
- Duálne 200mm PolyPlas meniče zvyšujú vokálnu čistotu a dodávajú silnú rozsiahlu basovú odozvu.
- Vnútorné vystuženie od okraja k okraju výrazne znižuje ohnutie stien ozvučnice, čím výrazne zlepšuje basovú odozvu a znižuje skreslenie.
- Masívna konštrukcia s jemne zaoblenými hranami a bez viditeľných upevňovacích prvkov.
- Elegantné lesklé čierne horné panely a luxusne natretý povrch príjemný na pohľad.
- Na dotyk jemný farebný povrch krúžku meniča dodáva čistý, nadčasový vzhľad ktorý sa jednoducho spája s akýmkoľvek štýlom.

Duálne 200mm PolyPlas meniče dodávajú bezkonkurenčnú čistotu, výkon a realizmus
Výsledky pochádzajú z laboratória ako aj od poslucháčov: desaťročia JBL akustického výskumu a vývoja zanechali svoju stopu. Pri týchto dvojitých 200mm PolyPlas dopredu prúdiacich meničoch poskytujúcich dvojnásobnú bezkonkurenčnú presnosť a realizmus JBL zvuku, nechávame toto majstrovské dielo – úprimne – hovoriť samé za seba.

25mm CMMD® Lite vysokofrekvenčný menič a High Definition Imaging (HDI) vlnovod prináša vášmu zážitku z počúvania zvuk kinomatografickej triedy
Vyvrcholením 67 ročného priekopníckeho výskumu zvuku v našich laboratóriách JBL je, že Studio 290 záhrňa do svojho prevedenia odvážne technológie ako je High Definition Imaging (HDI) vlnovod a 25mm CMMD Lite vysokofrekvenčný menič. Spoločne vám tieto vylepšenia umožňujú zažiť váš zvuk čisto a filmovo, v celom svojom presnom vyobrazení, vysokofrekvenčných detailoch, prirodzenom vyvážení a širokospektrálnom zvuku pokrokového domáceho kina.

Vizuálne pozoruhodný dizajn 21. storočia, ktorý nemôže nelákať
Cestou spoločnosti JBL je to, aby to tak dobre vyzeralo ako dobre to znie. A pri Studio 290, sme nespravili žiadne výnimky. S eleganciou 21. storočia, ktorá zahŕňa jemné zaoblené hrany, čierne lesklé obloženie a povrchovú úpravu príjemnú na pohľad, sme vytvorili niečo, čo zvádza oko rovnako intenzívne ako to prikazuje sluch.

Typ: 3-pásmový stĺpový reproduktor s 200mm duálnymi meničmi
Meniče: Duálne 200 mm PolyPlas nízkofrekvenčné meniče; Jeden 100 mm PolyPlas stredo-rozsahový menič
High Definition Imaging (HDI) horn dizajn - 25 mm CMMD® Lite vysokofrekvenčná kupola
Odporúčaný výkon zosilňovača: 20 – 225 W
Frekvenčná odozva: 38 Hz – 22 kHz
Citlivosť: 91 dB
Impedancia: 8 ohmov
Vystužená ozvučnica a Slipstream dozadu smerujúci basový port
Duálne pozlátené pripájacie reproduktorové konektory so schopnosťou „bi-wire" pripojenia
Rozmery (V x Š x H): 1197 mm x 273 mm x 330 mm
Hmotnosť: 25.0 kg

Obsah balenia:
- JBL® Studio 290, 3-pásmový stĺpový reproduktor
- Návod na obsluhu
- Kobercové hroty x 4

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Ďalšie zaujmavé produkty

blank
  • Previous
  • Ďalší

Fototapety nová ponuka

 

 

odkaz

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info