Koberec, viacfarebný, 160x235, PETAL

Koberec, viacfarebný, 160x235, PETAL

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Koberec, viacfarebný, 160x235, PETAL

49 € s DPH

Skladové číslo: 0000206724

Dostupnosť: 12 dní
Predpokladaný deň dodania : 10.03.2021

Veselé pastelové farby a zaujímavý vzor to je koberec Petal . Trojuholník symbolizuje jednotu a múdrosť, v starom Egypte znamenal pokrok a dokonalosť. PETAL je doslova posiaty trojuholníkmi, ktoré vytvárajú rôzne obrazce. Preto môžeme povedať, že koberec je dokonalý, čo sa dizajnu aj použitého materiálu týka. Vyrobený je zo 100% polypropylénu, ktorý zaručuje dlhú životnosť koberca a jeho ľahkú údržbu.

Materiál: 100% polypropylén
Farba: viacfarebná
Rozmery (ŠxD): 160x235 cm
Výška vlasu: 0,60 cm
Gramáž: 950g/m2
Hrúbka koberca: 0,6 cm
Hmotnosť: 5,64 kg


Materiál a jeho údržba:
POLYPROPYLÉN:
Polypropylén je veľmi pevný materiál, odolný proti plesni. Má antistatické vlastnosti a neabsorbuje vlhkosť. Koberce majú veľmi dobrú elasticitu, vlákna sa neohýbajú. Vďaka tomu si koberec zachováva pekný a atraktívny vzhľad po dlhú dobu. Polypropylén má najvyšší koeficient tepelnej vodivosti, takže sa ideálne hodí do miestnosti s podlahovým vykurovaním. Polypropylénové koberce sa vyznačujú veľmi dobrou odolnosťou proti chemikáliám a organickým rozpúšťadlám.
Čistenie a údržba:
Odporúčame použiť podložku pod koberec - zamedzíte pošmyknutiu na koberci, zároveň predĺžite životnosť koberca a chránite podlahu.
Používajte koberec vo vnútorných priestoroch, chráňte ho pred vlhkom.  Aby ste sa vyhli vyblednutiu koberca, nevystavujte ho priamym slnečným lúčom.  Koberec pravidelne otáčajte, aby ste predišli jeho opotrebeniu len na jednej strane. Nevyťahujte uvoľnené vlákna, odstrihnite ich nožnicami. Koberec vysávajte min. 2 - 3 x za týždeň.  Škvrny ihneď vyčistite. Rady a návody na vyčistenie jednotlivých škvŕn nájdete v dokumentoch na stiahnutie pod návodom na údržbu. Vyhnite sa namáčaniu koberca, používajte suchú savú látku.  Pri väčšom znečistení použite suchú penu. Aplikujte na koberec a podľa návodu nechajte istý čas pôsobiť. Potom koberec dôkladne vysajte. Táto metóda sa odporúča pri kobercoch s kratším vlasom. Nepoužívajte chemikálie, ktoré by mohli koberec poškodiť.
Koberce z polypropylénu sa neodporúčajú prať v práčke. Pri ťažko odstrániteľných škvrnách odporúčame profesionálne čistenie.

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Ďalšie zaujmavé produkty

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info