Multifunkčný parný čistič Ariete Xsteam nostop 4147

Multifunkčný parný čistič Ariete Xsteam nostop 4147

Hodnotenie produktu: 4.9/5 (10x)

Vaše hodnotenie:

DOPRAVA ZADARMO Ariete

Nový model parného čističa od talianskeho producenta Ariete 1500W 4 bar

125 € s DPH

159,99 € s DPH Zľava 34,99 €

EAN: 8003705115873

Skladové číslo: ART 4147

Dostupnosť: SKLADOM
Predpokladaný deň odoslania: 10.05.2021

Značka/Dodávateľ v SR: ARIETE

Multifunkčný parný čistič Ariete Xsteam nostop 4147 - Tento nový ťahací multifunkčný parný čistič s praktickým priestorom pre príslušenstvo v základni Xsteam nostop využíva prirodzenú silu pary na čistenie všetkých povrchov v domácnosti a na zaručenie maximálnej hygieny bez použitia chemických prostriedkov: dlažba, sklo, parkety, mramor a koberce. Para čistí a dezinfikuje, zabíja až 99,9 % mikróbov a baktérií. Široká škála doplnkov umožňuje také hĺbkové čistenie okien, textílií a povrchov akéhokoľvek druhu. Neobmedzená doba prevádzky je ideálna na upratovanie celej domácnosti.

Para je najlepší čistiaci prostriedok prírody
Použitie prístroja so 100 °C horúcou vodou na odstránenie špiny a nečistôt bez chemicky agresívnych látok. Sila pary spočíva v jej schopnosti dezinfekcie, zbavení zápachu a vyčistení akéhokoľvek povrchu rýchlejším spôsobom, než je tomu pri tradičných spôsoboch čistenia.

Spoločnosť Ariete bola vždy priekopníkom v oblasti čistenia parou a je držiteľom troch patentov na skutočne revolučné produkty. Ide o the Vaporì, Steam Mop a pull-along Steam Cleaner, ktorý kombinuje silu pary s možnosťou pridania čistiaceho prostriedku pre maximálnu hygienu.

Sila pary a zaručená hygiena!
Najčastejšou príčinou podráždenia, infekcií a alergických reakcií sú patogénne prvky, ktoré nie sú viditeľné pre ľudské oko, ako sú napríklad roztoče, vírusy a baktérie. Chrípkový vírus môže prežiť 48 a viac hodín mimo telo, na rukovätiach dverí, na podlahe alebo iných povrchoch v domácnosti. Para ich zabíja už pri kontakte. Vírusy sa šíria v domácom prostredí, ale s výrobkami od Ariete je možné sa tomu jednoducho vyhnúť. Konštantné teplo pary, s teplotou viac než 100 ° C zabíja parazity a odstraňuje pachy omnoho účinnejším spôsobom, než tradičné vedro a mop. Parné čistenie dezinfikuje a osviežuje psie pelechy, klietky, akvária a všetky typy prostredí, kde žijú vaši domáci miláčikovia. Jedno z piatich detí má dýchacie problémy v priebehu prvých dvoch rokoch života. 90% týchto prípadov je reakciou na výkaly prachových roztočov, ktoré sú tak malé, že sa môžu jednoducho šíriť v ovzduší našich domácností a vniknúť do detských pľúc. Zatiaľ čo vysávač ničí len 56% prachových roztočov, parný čistič ich ničí viac než 95%. Parné čističe umožňujú vám a vašim deťom spať lepšie a v úplnom bezpečí.

Výhody parného čistenia
1.) Žiadne chemické látky
S použitím iba jednej nádobky s vodou a sily pary nie je potrebné použitie škodlivých chemických látok pre získanie dokonalej čistoty. To znamená, že v domácnosti nebudú žiadne zvyškové stopy chemikálií alebo silných zápachov, ktoré by mohli rušiť vás a vašu rodinu.

2.) Pohodlie
Rýchly ohrev, nádržka na vodu využiteľná na nepretržité použitie a praktické riešenie na jej umiestnenie späť, to všetko robí čistenie podláh a povrchov oveľa jednoduchším a príjemnejším než tradičné použitie metly a vedra. Jednoducho použiteľné pre hĺbkové čistenie, na dôkladné vyčistenie miestnosti, alebo na kompletné vyčistenie domácnosti.

3.) Hygiena
Para sa tvorí pri teplote 100° C. Povrchy sú hygienicky nezávadné a voňavé. Vírusy, mikroorganizmy a baktérie sú odstránené už pri prvom kontakte. Výsledkom je prirodzená čistota, efektívne a ideálne pre tých, ktorí trpia alergiami a na zaistenie zdravia detí.

4.) Výkon
Vysoký tlak pary je vytváraný na odstránenie aj tých najodolnejších nečistôt v priebehu niekoľkých sekúnd. Odstraňuje nečistoty z akéhokoľvek povrchu: ako sú dlaždice, nerezová oceľ a lesklé povrchy.

Prečo práve Xsteam nostop?
- tlak 4 bary si poradí aj s najodolnejšou špinou, mastnotou a vodným kameňom
- Neobmedzená doba prevádzky je ideálna na upratovanie celej domácnosti, pričom doba zahriatia je iba 4  minúty
- jedinečná možnosť na uskladnenie príslušenstva v tele prístroja
- hadica vďaka patentovanej technológii uskladnenia vytvára rukoväť pre jednoduché prenášanie parného čističa
- vďaka regulácii pary a bohatému príslušenstvu dokážete vyčistiť celú domácnosť
- vhodný do domácností s deťmi, alergikmi a domácimi miláčikmi, ktoré vyžadujú pravidelné a dôkladné upratovanie a zároveň hľadajú šikovné riešenia

Špecifikácie

- 1500 W
- 4 bary
- Neobmedzená doba prevádzky
- 4 min. doba zahriatia
- Kapacita nádoby na vodu 1100 ml
- Bezpečnostný kryt
- Indikátor zapnutia/ Pripravenosti
- ON/OFF spínač
- Regulácia pary
- Dĺžka kábla 6 m
- Uskladnenie príslušenstva v tele prístroja
Príslušenstvo: 2 kusy predlžovacej trubice, Adaptér s tryskou, Adaptér na kefu na podlahu, Kefa na podlahu, Návlek na čistenie podláh, Nástavec na čistenie okien, Veľká okrúhla kefa, Malá okrúhla kefa, Zahnutý nástavec, Lievik, Odmerka, Kefa a návlek na čalúnenie

Výrobok je vyrobený v súlade s platnou legislatívou EU. Na výrobok je poskytovaný autorizovaný záručný aj pozáručný servis.

Multifunkčný parný čistič Ariete Xsteam nostop 4147 | HYPERNAKUP.COM | PREDAJ

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Ďalšie zaujmavé produkty

 • Parný mop 10v1 Ariete 4164 - 1500 W

  Multifunkčný parný čistič 1500 W

  AKTUÁLNA AKCIA ZVÝHODNENÁ DOPRAVA 2,00 € Ariete

  59,90 € s DPH

  69,90 € s DPH Zľava 10 €

  Dostupnosť: SKLADOM

 • Parný čistič Ariete Xvapor Deluxe 4146

  Univerzálny kompaktný parný čistič s výkonom 1500W a tlakom 5 bar

  DOPRAVA ZADARMO + DARČEK ODPORÚČAME AKTUÁLNA AKCIA Ariete

  94 € s DPH

  119,90 € s DPH Zľava 25,90 €

  Dostupnosť: SKLADOM

 • Parný čistič Xvapor Comfort 4145

  Univerzálny parný čistič s výkonom až 1500W a tlakom 5bar

  DOPRAVA ZADARMO AKTUÁLNA AKCIA Ariete

  78 € s DPH

  99,90 € s DPH Zľava 21,90 €

  Dostupnosť: SKLADOM

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info