Elektrická čistička vzduchu AirFree Lotus White

Elektrická čistička vzduchu AirFree Lotus White

Hodnotenie produktu: 5/5 (3x)

Vaše hodnotenie:

DOPRAVA ZADARMO AirFree

Čistí a filtruje vzduch , účinnosť voči alergénom až 99,9% výkon až na 60m², antistresové farebne nastaviteľné svetlo

338,40 € s DPH

499 € s DPH Zľava 160,60 €

EAN: 5604770600139

Skladové číslo: 600139

Dostupnosť: SKLADOM

Značka/Dodávateľ v SR: AirFree

Čističky vzduchu značky Airfree Lotus pomáhajú výrazne znižovať znečistenie vzduchu v interiéri. To predovšetkým vďaka patentovanej technológií skrytej vo vnútri každého prístroja. Navyše sú okrem tejto technológie unikátne tiež svojím príjemným dizajnom. Poďme sa ale zamerať na to podstatné , o čo pri výrobkoch pre zlepšenie kvality života naozaj ide. Unikátna technológia pre výnimočnú efektivitu.

Jádrom výrobkov AirFree je keramické spalovacie teleso. To dezinfikuje vzduch rovnakým princípom ako keď ľudia prevarením už po stáročia dezinfikujú vodu. Vysoká teplota i v tomto prípade likviduje plesne, baktérie, vírusy, ale taktiež pele, alergény a pevné prachové častice PM2,5. Zvýšená koncentrácia týchto častíc môže spôsobovať závažné zdravotné problémy. Slovo „likviduje" je tu veľmi dôležité. Práve v tom tkvie ten najväčší rozdiel oproti iným typom čističiek vzduchu, ktoré väčšinou škodlivé prvky zo vzduchu len zachytávajú na filtroch, byť sebe účinnejších. Tým dochádza k hromadeniu škodlivín na filtri a k ich šíreniu môže opäť dochádzať či už pri výmene filtra alebo pri jeho presýtení vinou zabudnutia včasnej výmeny. U Airfree výrobkov toto riziko nehrozí, okrem likvidácie prachových častíc, vírusov a baktérií totiž dochádza taktiež k ich spaľovaniu, po ktorom zostáva čisté, bezprašné a baktérií, plesní a vírusov zbavené prostredie.

Pohyb vzduchu i bez ventilátora
Ten je zaistený fyzikálnymi zákonmi. Konkrétne sa jedná o konvenciu, alebo tiež prúdenie. Pri tom teplý vzduch stúpa hore, zatiaľ čo studený klesá. Čističky Airfree, ako už bolo zmienené, vzduch dezinfikujú zahrievaním. Nasávajú studený vzduch od podlahy, ten následne prejde spaľovacím telesom, zahreje sa na teplotu vyše 200°C, potom sa ochladí a vystupuje cez zariadenie nahor, pričom má ľahko vyššiu teplotu než pri vstupe. Toto elegantné riešenie eliminuje možnosť poruchy ventilátora a funguje s nulovým hlukom.

Účinnosť overená a zaručená
Áno, tvrdenia výrobcu možno znejú trochu odvážne, ale sú podložené nezávislými testam iz niekoľkých zemí sveta. Airfree totiž výrazne dbá na preukazovanie vlastností svojich výrobkov a na svojom oficiálnom webe uvádza dlhý zoznam atestov. Napríklad švédský výzkum potvrdil, že tieto čističky dokážu znížiť prítomnosť ozónu o 26%. Ďalej napríklad web Allery Consumer Review uvádza, že efektivita ničenia alergénov uprostred prístroja je 99,9% a zníženie úrovne alergénov v miestnosti činilo 85% (nie 100% vzduchu prejde skrze prístroj) .

Pre koho a kam je zariadenie určené
Čističky vzduchu Airfree sú primárne určené alergikom, ktorí potrebujú ovzdušie vo svojej domácnosti zbaviť alergénov. Využitie nájdu tiež u osôb bývajúcich v oblastiach, kde je vonkajšieí ovzdušie značne znečistené. Ľudia tak obmedzujú vetranie a zostavajú v uzavretom priestore napospas existujúcim látkam, ktoré se v tomto priestore nachádzajú. Ďalším praktickým použitím je inštalácia do priestoru, kde sú uskladnené potraviny. Ako už bolo preukázané v „jahodovom" teste vyššie, sterilizácia vzduchu čističkou Airfree likviduje spóry plesní prítomné v našom okolí a výrazne predlžuje trvanlivosť potravín. Pre tento účel sa výborne hodí AirFree Fit, ktorý je možné jednoducho zavesiť na stenu. Z komerčného využitia potom je možné menovať nemocnice, knižnice, laboratória, openspace alebo hotely. Nielen tam ale aj do všetkých väčších priestorov (až 60 m²) je určený AirFree Lotus, ktorý je zároveň po dizajnovej stránke veľmi zaujímavým počinom.

 

Efektívne až do 99% - Ničí vzdušné spóry plesní, baktérie, ozón, vírusy, roztoče alergénov a iné vzdušné nečistoty Kompletne tichý chod - AirFree Patentovaná a exkluzívna TSS™ technológia - nezávislé testované početnými renomovanými svetovými laboratóriami v reálnych pracovných podmienkach s certifikáciou ISO 17025 - Nízka spotreba energie - Bezúdržbová prevádzka - nevyžaduje žiadne filtre na výmenu AirFree Čistá a šetrná technológia k životnému prostrediu -  Rýchly výkon -Mikroorganizmi začína redukovať 15 minút po štarte - AirFree Víťazný dizajn - práca  Bez ozónu a iónov

Špecifikácie

Kapacita: 60m²
Spotreba energie: 52W
Napájanie: 220 - 240V
Rozmery: výška: 19.5 x 19.5 x 33cm
Hlučnosť: úplne tichý chod
Hmotnosť: 2.4kg
Anti-stress svetlo: áno, nastaviteľná farba

Elektrická čistička vzduchu AirFree Lotus White | HYPERNAKUP.COM | PREDAJ - CENA | DOPRAVA ZADARMO

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info