Prenosný Bluetooth reproduktor Trouble HX-PEM05

Prenosný Bluetooth reproduktor Trouble HX-PEM05

Hodnotenie produktu: 5/5 (5x)

Vaše hodnotenie:

5-hodinová prevádzka vstavaný mikrofón svetelná LED show

22,99 € s DPH

EAN: 0031262079657

Skladové číslo: 79657

Dostupnosť: VYPREDANÉ (na opätovnú dostupnosť sa informujte u nás)

Značka/Dodávateľ v SR: Jam Audio

Prenosný Jamoji Bluetooth reproduktor Trouble HX-PEM05 / ružový smajlík čertík /  rebelský dievčenský dizajn ktorý sa sa bude páčiť nielen dievčatkám a teenagerkám, ale aj ženám.  Ružový reproduktor emotikon čertík určený pre jemné rebelky.

Jednoduché párovanie s Vaším mobilným telefónom je jednoduché pomocou Bluetooth. V prípade potreby majú reproduktory Sony i aux-in vstup pre audio kábel. Výdrž hrania na jedno nabitie je 5 hodín a nabíja sa pomocou microUSB kábla. S týmto reproduktorom môžete ľahko ovládať hudobnú aplikáciu pomocou tlačidiel na zadnej strane reproduktora a rovnako ľahko s ním môžete aj telefonovať. Disponuje mikrofónom a pomocou tlačidiel ľahko ovládate hovory.

Senzáciou je svetelná LED šou, ktorú tiež ovládate pomocou tlačidla na zadnej strane. LED prvky na reproduktore môžete rozsvietiť, rozblikať alebo zhasnúť. Reproduktor môžete buď postaviť na stojan, alebo k nemu pripojiť pútko (a zavesiť reproduktor treba deťom na krk).

Reproduktor
Ten má v priemere približne 11cm a sadne ideálne do ruky. Zo zadnej strany obsahuje 4 tlačidla (2 pre ovládanie hlasitosti, 1 pre pozastavenie a pustenie skladby a 1 pre svetelné efekty), microUSB port pre nabíjanie, Aux-In vstup, resetovací otvor, výklopný stojan a dierku pre natiahnutie šnúrky pre zavesenie. 5 hodinové prehrávanie, poskytuje svetelnú LED show a že sa dá využiť aj pre handsfree telefonovanie.

Prehrávame
Pre zapnutie a vypnutie reproduktora je potrebné dlhšie podržať tlačídlo Play/Pause. Pre prepnutie reproduktora do režimu párovania cez Bluetooth je potrebné zas podržať dlhšie tlačídlo "slniečka". Párovanie prebieha úspešne či už s iPhone 6, klasickým počítačom s OS Windows alebo Mac OS X. Na poslednom menovanom operačnom systéme zisťujeme pomocou utility, že reproduktor má vstavaný Bluetooth verzie 2.1. Ak náhodou vaše zdrojové zariadenie neobsahuje Bluetooth, môžete reproduktor prepojiť aj pomocou kábla s koncovkami jack (klasický slúchadlový konektor)

Reproduktor hrá dosť nahlas a kvalitne. Bez problémov s ním ozvučíte celú detskú izbu alebo kanceláriu. Ak by sme to mali prirovnať nejakému konkurenčnému výrobku, tak je to práve JBL GO. Navyše ešte disponuje svetelnými efektami v troch režimoch: vypnuté, zapnuté a blikanie v štýle prehrávanej hudby.

Špecifikácie

Motív: smajlík čert 
Farba: ružová
Výdrž hranie: 5h
Pripojenie pomocou: Bluetooth, Aux-In
Hands-free
Nabíjanie pomocou microUSB (kábel nie je súčasťou balenia)
LED svetelné prvky
Stojan, možnosť pripojenia pútka
Ovládacie tlačidlá na zadnej strane

Záruka 24 mesiacov. Záručný a pozáručný autorizovaný servis.

Prenosný Bluetooth reproduktor Trouble HX-PEM05 ružový smajlík čert  | HYPERNAKUP.COM | PREDAJ

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info