Soľný inhalátor Salitair™

Soľný inhalátor Salitair™

Hodnotenie produktu: 4.17/5 (6x)

Vaše hodnotenie:

Zdravotnícka pomôcka triedy I.

24,99 € s DPH

Skladové číslo: 01070

Dostupnosť: VYPREDANÉ (na opätovnú dostupnosť sa informujte u nás)

Značka/Dodávateľ v SR: MEDI-DIRECT INTERNATIONAL LTD

Salitair™ je príručná inhalačná pomôcka naplnená kryštálmi kamennej soli zo soľných baní vo Wieliczke. V týchto soľných baniach sa liečia pacienti s chorobami dýchacích ciest ako sú astma, dýchacie alergie, opakované infekty dýchacích ciest. Zariadenie bolo navrhnuté k využitiu liečivej mikroklímy soľných baní v domácnosti.

Pomáha zbavovať sa hlienu a zlepšuje fyzickú kondíciu. Je navrhnutá tak, aby poskytovala vysoký komfort, ľahké čistenie a jednoduchú výmenu soľnej náplne. Soľné mikročastice prechádzajúce dýchacím systémom očisťujú dýchacie cesty, prenikajú do ich najhlbších miest, uvoľňujú hlieny, vďaka čomu sa uľahčuje dýchanie a vykašliavanie hlienov. Salitair™ je ideálnou náhradou prímorských a jaskynných pobytov a účinne dopĺňa farmaceutickú liečbu.

Účinný pri:

- astme
- sennej nádche
- nádche
- dýchavičnosti
- bronchitíde
- čiernom kašli
- chrápaní
- fajčiarskom kašli

Špecifikácie: 

Chemické zloženie náplne:  NaCl 97,5% min.  -  Ca 0,45% max. - Mg 0,05% max. - SO4 1,00% max. - H2O 0,50% a voda nerozpustných častíc 1,50% max. - stopový draslík

100% prírodný materiál

Zdravotnícka pomôcka triedy I. zákona č.582/2008 Z.z., ktorým sa u stanovujú podrobnosti o technických požiadavkách a postupoch posudzovania zhody zdravotníckych pomôcok a v súlade so smernicou EU 93/42/EEC a 2007/47/EC.

Soľný inhalátor Salitair™ | HYPERNAKUP.COM | PREDAJ 

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Ďalšie zaujmavé produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info