Dekoračné samolepky Sovičky

Dekoračné samolepky Sovičky

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

AGDesign

Nálepky na stenu, nábytok na hárku 65x85 cm

15 € s DPH

EAN: 8595577910224

Skladové číslo: K1022

Dostupnosť: 12 dní
Predpokladaný deň odoslania: 29.04.2021

Značka/Dodávateľ v SR: AG Design

Dekoračné certifikované samolepky vhodné pre dekoráciu stien, nábytku a pod.. Nálepky vhodné pre dotvorenie interiérových povrchov, plôch nábytkov alebo iných predmetov s hladkým povrchom najmä v priestoroch určených pre deti.

Samolepky na stenu, nábytok K 1022  pestrofarebné sovičky  sú stálofarebné , jednoducho a opakovane aplikovateľné na rôzne hladké povrchy. Vyobrazené obrázky sú na hárku jednotlivo orezané , môžete ich teda rozmiestniť podľa vašej fantázie.

Dekoratívne nálepky sa vyrábajú na syntetickom, ekologicky neškodnom podklade - úplná absencia škodlivých a alergénnych zložiek.

Aplikácia : Povrch pred nalepením nálepky zbavte mastnoty, voľných pevných častíc, prachu a iných nečistôt. Pri aplikácii postupne odlepujte podklad a nálepku za pomoci penovej hubky pritláčajte na stenu alebo inú plochu. Pokiaľ chcete nálepku odlepiť a premiestniť na iné miesto , použite prúd teplého vzduchu pre mierne nahriatie celej plochy nálepky a nálepku pomaly oddeľujte od plochy. Nálepku následne aplikujte na nové Vami určené miesto - plochu.

Špecifikácie

Rozmer hárku : 65 x 85 cm

Material : smaolpiaca fólia bez falátov free-phthalate

Vysoká kvalita obrazu, stálofarebnosť, možnosť opakoveného nalepenia

Eco výrobok vhodný pre dekoráciu detských izieb, herní a pod..

Vyrobené v EU.

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info