PainGone™ - pre úľavu od akútnych bolestí

PainGone™ -  pre úľavu od akútnych bolestí

Hodnotenie produktu: 4.77/5 (43x)

Vaše hodnotenie:

CErtifikovaná zdravotnícka pomôcka - Class IIa Medical Device

39,90 € s DPH

EAN: 5060035700325

Skladové číslo: 0111

Dostupnosť: VYPREDANÉ (na opätovnú dostupnosť sa informujte u nás)

Značka/Dodávateľ v SR: MEDI-DIRECT INTERNATIONAL LTD

Toto v lekárňach na Slovensku / aj napriek tomu, že sa o jedná certifikovanú a lekárskymi komorami po celom  svete vrátane Slovenska uznávanú zdravotnícku pomôcku / -  na dozdiel od lekrárni v Anglicku a iných krajnách sveta nedostanete. Už názov PainGone / preč s bolesťou / bez použitia liekov naznačuje prečo je tomu tak.  

Piezoelektrické akupunktúrne - akupresúrne  Pero PainGone™ je klinicky schválené a pri jeho zavedení získalo ocenenie ako "najlepší lekársky produkt roka". 

PainGone™ - pre úľavu od akútnych bolestí je účinné pri fyzických bolestiach ako:

Bolesti chrbta  -  Bolesti po operácii  -  Artritída  -  Bolesti kostí  -  Tenisový lakeť  -  Bolesť hlavy  -  Bolesti v krížoch -  Fybromyalgia  -  Bolesti svalov  -  Športové zranenia -  Pásový opar  - Menštruačná bolesť  -   Neuralgia -  Ischias - Reumatizmus

Vlastnosti a výhody 

liečba bez liekov -  bezpečný a ľahko použiteľný - klinicky testovaný  - zdravotnícka pomôcka triedy IIa - manipulácia vám zaberie iba 30 sekúnd  -  žiadne vedľajšie účinky - použitie v mieste bolesti, alebo na akupunktúrne body - ľahký a prenosný - pracuje aj cez ľahký odev

Výhody alternatívneho spôsobu úľavy od bolesti

Ak trpíte chronickou bolesťou spôsobenou artritídou, reumatizmom, ischiasom, bolesťami kĺbov, bolesťami chrbta, osteoporózou, respektíve ak ide o hocijaký druh silnej bolesti, je pre vás dôležité dozvedieť sa o našom klinicky testovanom spôsobe, ako získať rýchlu úľavu od bolesti. Existuje mnoho výhod používania pera PainGone™ pri mnohých formách bolesti. Ľahkosť, rýchlosť a flexibilita PainGone™ umožnili miliónom chorých na celom svete úľavu od bolesti.

Používate ho tak často ako si želáte

To, že zariadenie funguje bez použitia liekov a je úplne bezpečná alternatíva na úľavu od bolesti, znamená že ho môžete použiť tak často, ako potrebujete. Kedykoľvek cítite záchvev bolesti alebo kŕče, stačí niekoľko kliknutí a bolesť je preč.

100% prírodná úľava od bolesti

Pre mnoho ľudí trpiacich bolesťami, jedna z najlepších vecí na PainGone™ je, že ponúka možnosť znížiť, alebo dokonca úplne prestať s užívaním liekov proti bolesti. Mnohí sa obávajú rizík spojených s liekmi proti bolesti, vrátane nežiadúcich účinkov, závislosti a predávkovania. Práve pre týchto ľudí trpiacich bolesťami je možnosť zmierniť túto bolesť prirodzene alternatívnou možnosťou veľmi vítaná.

Rýchle a efektívne, manipulácia vám zaberie iba 30 sekúnd

Produkt je pripravený na použitie v okamihu, ako ho vyberiete zo škatule, na rozdiel od iných zariadení založených na princípe TENS, kde strávite mnoho času pripájaním káblov, elektród a umiestňovaním liečebných podložiek po tele.

Ľahké a prenosné

Zariadenia PainGone™ je malé, čo znamená, že je ľahko prenosné. Jeho pomoc môžete využiť kdekoľvek a za všetkých okolností.

Použitie cez odev

Veľkou výhodou PainGone™ pera oproti tradičným zariadeniam pracujúcim na základe TENS je, že môže byť použitý aj cez odev. Nie je potrebné vyzliecť sa a ani aplikovať rôzne lepkavé gély alebo podložky. PainGone™ možno použiť priamo na kožu, alebo cez oblečenie, čo znamená, že môžete použiť tento alternatívny prostriedok na úľavu od bolesti nech ste kdekoľvek a kedykoľvek ho budete potrebovať.

Ako certifikované akupuntúrne PainGone™ funguje?

Za pomoci pera PainGone™ sa vykonáva tzv. neinvazívna akupunktúra. Pero PainGone™ funguje na základe princípov elektrickej nervovej stimulácie (z ang. TENS alebo TNS) terapie, ktorá je klinicky dokázaná a je vysoko účinná pri liečbe rôznych bolestí. Funguje na princípe stimulácie nervov a nervových zakončení nízkofrekvenčným elektrickým impulzom produkovaným piezoelektrickými kryštálmi. Tento elektrický impulz aktivuje nervovú dráhu, ktorá do mozgu vysiela správu tzv. "volanie o pomoc". Mozog reaguje odoslaním endorfínov (vlastné látky tela na úľavu od bolesti) do oblasti s cieľom zastaviť bolesť. Táto stimulácia frekvencie tak môže poskytovať dlhšiu a často okamžitú úľavu.

Klinicky testované

Pero PainGone™ bolo podrobené prísnemu a nekompromisnému klinickému posúdeniu. Žiadne produkty podobné PainGone™ by sa s ním nemali zamieňať nakoľko je pero PainGone™ klinicky overené a patentovo chránené. Klinické štúdie sú špecifické pre produkt PainGone™ a nemôžu byť použité ako dôkaz klinickej účinnosti podobných výrobkov.

 

Mnoho nemocníc a kliník zameraných na bolesť používa pero PainGone™ nakoľko je veľmi účinné pri zmiernení bolesti spojených s mnohými chronickými a akútnymi stavmi.

 

Početné klinické štúdie, vykonané na PainGone™ preukázali jeho skutočnú účinnosť pri znižovaní bolesti. Jedna zo štúdií vo Veľkej Británii vykonaná u pacientov s chronickou bolesťou dolnej časti chrbta a kĺbov zaznamenala významné zníženie bolestivosti v pokoji, pri pohybe a taktiež zlepšenie mobility pacienta, ktorý používal PainGone™ priamo na problematických bodoch odkiaľ sa šírila bolesť, čiže v dolnej časti chrbta, alebo na väčších kĺboch.

 

PainGone nepoužívajte:
 -  ak používate kardiostimulátor  -   na krku spredu a zo strany (krčná tepna, hltan a hrtan)  -   okolo srdca -  počas riadenia auta  -   ak ste v prvých 16tich týždňoch tehotenstva  -  okolo očí  -  priamo na implantovaných kovových implantátoch (dosky, čapy, skrutky). Môže to spôsobiť  niektoré problémy, ale nie poškodiť. -   na mokrú alebo vlhkú pokožku -   v blízkosti kyslíka alebo horľavín -  ak trpíte epilepsiou -  na otvorené rany

Technické informácie
Popis: Ručný piezoelektrický stimulátor
Názov zariadenia: PainGone™
Klasifikácia: Zdravotnícka pomôcka triedy IIa
Použitie: PainGone™ je navrhnutý pre dosiahnutie úľavy od bolesti bez použitia liekov
Rozmery: dĺžka / priemer - 132mm/20mm
Výstupná energia: 2,6 mJ, 2000Ω
Požiadavky na energiu: Žiadny vonkajší zdroj nie je potrebný
Životnosť: 100 000 kliknutí

Údržba: Prístroj nevyžaduje žiadnu údržbu, sterilizáciu či dezinfekciu. PainGone™ môže byť čistený na povrchu pomocou jemnej vlhkej handričky.

Prevádzkové prostredie, preprava a skladovanie:  Teplota: -20°C až +50°C -  Relatívna vlhkosť: 10% až 95%

Elektromagnetická zlučiteľnosť: PainGone™ zodpovedá EN 60601 Electro Magnetic Compatibility (EMC) testu (EN 60601-1-2:2001 36.201 + 36 202 a EN 61000-4-2:1995 + A1: 1998 + A2: 2001). Používanie PainGone™ nemôže byť ovplyvnené iným elektrickým zásahom, alebo elektronickým vybavením. Vplyv na iné elektrické, elektronické zariadenia počas používania nebol skúmaný, ale nemôže byť vylúčený.

Bezpečnostné predpisy:  PainGone™ spĺňa EN 60601-1:1990 + A1 "1993 + A2: 1995

Kvalita:  Výroba spĺňa požiadavky ISO 13485:2003. PainGone™ vyhovuje požiadavkám na zdravotnícke pomôcky uvedeným v smernici 93/42/EHS.

Balenie obsahuje : 1ks - pero PainGone™ - pre úľavu od akútnych bolestí + návod na použite /SK/

 

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Ďalšie zaujmavé produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info