Masážna podložka Homedics CBS-1000 ShiatsuMax

Masážna podložka Homedics CBS-1000 ShiatsuMax

Darček zadarmo

Darček: Clips-svorka proti chrápaniu s magnetom

Clips-svorka proti chrápaniu s magnetom

Hodnotenie produktu: 4.87/5 (30x)

Vaše hodnotenie:

DOPRAVA ZADARMO AKTUÁLNA AKCIA

Masážna podložka používa dva páry masážnych hlavíc, je určená pre masáž chrbta, ramien a zadku.

169 € s DPH

249 € s DPH Zľava 80 €

Skladové číslo: 46222

Dostupnosť: SKLADOM

Výrobca / značka: HOMEDICS®

Masážna podložka Homedics CBS-1000 ShiatsuMax odstraňuje únavu, stres, pomáha relaxovať. Viac ako polovica všetkých zdravotných problémov má svoj zdroj v oblasti chrbtice, jej ochrana je preto dôležitou úlohou pre každého človeka, ktorému nie je jeho zdravie ľahostajné. Zažíva to každý z nás, či pracovník v kancelárii, robotník na stavbe alebo mamička na materskej dovolenke. Po celom dni chodenia, sedení alebo postávaní sa cítime unavení.

Táto masážna podložka sa ľahko prispôsobí akejkoľvek stoličke alebo kreslu, takže ju možno použiť tiež v pohodlí vášho domova alebo kancelárie, kde vám už počas krátkej chvíle uvoľní vaše stuhnuté svaly a odstráni bolesť spôsobenú dlhým sedením.

Masážna podložka Homedics CBS-1000 ShiatsuMax spája blahodarné účinky tradičnej japonskej masážnej techniky shia-tsu s maximálnym pohodlím. Shiatsu masáž - hlboko relaxačná a omladzujúca masáž vynájdená v Japonsku imituje rytmický tlak prstov, stimuluje hlavný tok energie v tele, zbavuje stresu a napätia. Podložka Vám poskytne perfektnú masáž 3D či ste doma, v kancelárii alebo v aute. Uvoľňuje svalstvo a zabezpečuje dokonalú relaxáciu.

14-NASTAVENÍ

Masážna podložka ponúka 14 nastavení - zaistí profesionálnu masáž krku, ramien a chrbta a perfektne vám uvoľní stuhnuté svaly a zbaví vás bolesti. Masáž možno voliť buď pre celý chrbát alebo len pre jeho hornú alebo spodnú časť, čím si môžete masáž maximálne prispôsobiť svojim požiadavkám. Nechýba ani rolovacia masáž s nastaviteľnou šírkou masáže na pretiahnutie a uvoľnenie svalov.

JEDNODUCHÉ OVLÁDANIE

Masážnu podložku je možné ovládať pomocou diaľkovému ovládania, vďaka ktorému je používanie podložky veľmi jednoduché a pohodlné. Tým môžete nastavovať ako intenzitu masáže, tak i vyberať, ktoré oblasti tela chcete izolovane masírovať či ovládať vyhrievanie.

Masážna podložka CBS-1000 ShiatsuMax značky Homedics.

Masážne hlavy zaberajú širšiu plochu – oproti iným masážnym podložkám o 80% väčšie pokrytie chrbtovej plochy, masáž je komfortnejšie.
14 masážnych programov s premenlivou intenzitou, vrátane: Shiatsu, rolovacie a bodové masáže chrbta, ramien a vibračné masáže sedacích svalov a stehien s voľbou vyhrievania.
2×2 masážne hlavy pre čo najintenzívnejší masáž Shiatsu na chrbát a ramená.
Povzbudzujúci vibračná masáž stehien a zadku.
Umývateľný poťah.
Plne funkčné diaľkové ovládanie pre ľahkú obsluhu.
Podložka je nastaviteľná, aby vyhovovala väčšine kresiel a pohoviek pre použitie doma alebo v kancelárii.
Jednoduché ovládanie.
Napájanie: 220 V.
Rozmery: 49×75×12 cm.

Masážna podložka Homedics CBS-1000 ShiatsuMax | PREDAJ | HYPERNAKUP.COM

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Ďalšie zaujmavé produkty

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info