Prístrešok pre automobil Carport black/yellow 5,8 x 2,88 m

Prístrešok pre automobil Carport black/yellow 5,8 x 2,88 m

Hodnotenie produktu: 4.36/5 (11x)

Vaše hodnotenie:

ZĽAVA DOPRAVA ZADARMO G21

5,8 x 2,88 m Praktické vonkajšie státie pre auto je vďaka jeho železnej a robustnej konštrukcií pevné a odolné. Bez problémov sa pod ním zmestí aj väčšie auto.

1757 € s DPH

2254 € s DPH Zľava 497 €

Skladové číslo: 6390045

Dostupnosť: SKLADOM

Značka/Dodávateľ v SR: G21

Carport Prístrešok pre auto v čierno-šedej farbe ako doplnok k Vášmu domu alebo k chalupe. Skvele sa hodí aj pre inštaláciu k firmám, školám, obchodným a športovým centrám. Možno ho nainštalovať samostatne, ale môžete ich vystavať vedľa seba do radu a vytvoriť tak státie pre väčšie množstvo automobilov.

V lete toto garážové státie ochráni Vaše vozidlo pred priamym slnečným žiarením, nebudete teda musieť nastupovať do slnkom rozpáleného automobilu. Krúpy, ktoré sú tiež častým javom, a ktoré väčšinou poškodia auto , už Vám vďaka tomuto prístrešku nebudú musieť robiť starosti. V zime bude Vaše auto chránené pred snehom, takže z neho nebudete musieť pred každým výjazdom odpratávať nánosy snehu. To Vám ušetrí mnoho času, ktorý je v tejto uponáhľanej dobe pre každého veľmi vzácny.

Praktické vonkajšie státie pre auto je vďaka jeho železnej a robustnej konštrukcií pevné a odolné. Bez problémov sa pod ním zmestí aj väčšie auto.  Garážový prístrešok pre auto Carport má dlhú životnosť a veľmi jednoduchú a rýchlu montáž, ktorú zvládne každý.

Video k produktu:

Vonkajšie rozmery:
Dĺžka: 5,8m
Výška: 1,9 m
Šírka: 3,1 m

Vnútorné rozmery:
Dĺžka: 5,8 m
Výška: 1,82 m
Šírka: 2,85 m

Prístrešok pre automobil Carport black/yellow 5,8 x 2,88 m | PREDAJ | HYPERNAKUP.COM | DOPRAVA ZADARMO

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Ďalšie zaujmavé produkty

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info