Plynový gril G21 Texas BBQ 3 horáky + redukčný ventil zadarmo

Plynový gril G21 Texas BBQ 3 horáky + redukčný ventil zadarmo

Hodnotenie produktu: 5/5 (16x)

Vaše hodnotenie:

DOPRAVA ZADARMO ✌ PREDĹŽENÁ ZÁRUKA 2+2 ROKY G21

Rozmer 127x56x48 cm Celkový výkon: 9,45 kW/hod

233 € s DPH

EAN: 8595627405403

Skladové číslo: 6390304

Dostupnosť: 14 DNÍ
Predpokladaný deň dodania : 23.03.2021

Značka/Dodávateľ v SR: G21

Plynový gril G21 Texas BBQ je vybavený systémom Flame Tamer, tromi hlavnými nerezovými horákmi s elektrickým zapaľovaním a plynovú reguláciou, každý s maximálnym výkonu 3,15 kW.

V dnešnej dobe sa grilovanie a organizovanie grilovacích garden party teší veľkej obľube. Okrem klasického grilovania na drevenom uhlie je veľmi rozšírené grilovanie práve na plynovom grile. Grilovanie na plynových griloch je moderným a hlavne praktickým riešením, ktoré nestráca na kráse grilovanie.

Záhradné plynové grily majú jednoduché použitie a pokrmy na nich môže pripravovať každý. Stačí iba pripojiť fľašu s plynom a gril je ihneď pripravený na používanie. Každý určite ocení aj to, že po grilovaní v plynovom grile nemusíte upratovať popol a ďalšie zvyšky po drevenom uhlie.

Plynové grily G21 Texas BBQ sú pojazdné a sú vybavené odklápacím krytom grilovacej plochy a odkladacími poličkami na oboch stranách.

Gril má vstavaný a zároveň veľmi praktický teplomer pre zistenie optimálnej teploty grilovanie, ktorý je zabudovaný vo veku grilu. 

Systém Flame Tamer
Priamo nad horáky je umiestnený kovový profil, ktorý zabraňuje skapávání tuku medzi plamene a jeho vzplanutia. Zároveň zabraňuje priamemu ohrevu mriežky len v mieste horáku, nedochádza tak k prehrievaniu iba jednej časti mriežky, ale celá mriežka sa vyhrieva rovnomerne. Prípadný tuk skapávající z grilovaného mäsa steká po stenách grilu do odkvapkávacia misky v spodnej časti grilu, čo predlžuje životnosť horákov.

ZADARMO

K záhradnému grilu od nás zadarmo dostanete spojovací hadicu k plynovej fľaši a redukčný ventil

Predĺžená záruka 2 + 2 roky

Za kvalitu tohto produktu ručíme 4 roky. K štandardnej záručnej lehote 2 roky získate registráciou na základe materiálov dodaných s tovarom- predĺženie záruky o ďalšie 2 roky. Využite túto možnosť a po kúpe sa bezplatne zaregistrujte u výrobcu . Predĺžená záruka 2 + 2 roky sa oplatí!

Parametre:

Hlavný horák: 3 x
Celkový výkon: 9,45 kW/hod
Hmotnosť: 26 kg
Hmotnosť balenia: 30 kg

Rozmery:

Grilovací priestor: 53 x 40 cm
Veľkosť grilu: 127 x 56 x 105 cm
Rozmer balenia: 77 x 66 x 48 cm
Grilovacia mriežka: 2 120 cm2

Obsah balenia:

Záhradný plynový gril
Spojovacia hadica k plynovej fľaši
Redukčný ventil

Plynový gril G21 Texas BBQ 3 horáky + redukčný ventil zadarmo | PREDAJ | HYPERNAKUP.COM | DOPRAVA ZDARMA

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Ďalšie zaujmavé produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info