Gumové banky na bankovanie sada 4ks

Gumové banky na bankovanie sada 4ks

Hodnotenie produktu: 4.53/5 (15x)

Vaše hodnotenie:

ZĽAVA NEW RUBEN

Originálna čínska sada na bankovanie

7,99 € s DPH

EAN: 5907621804930

Skladové číslo: 320022,01

Dostupnosť: SKLADOM
Predpokladaný deň odoslania: 18.05.2021

Značka/Dodávateľ v SR: RUBEN

Bankovanie je veľmi stará masážna technika, ktorá pomáha pri odstraňovaní bolesti chrbta, krku, ramien, kĺbov , svalov a celulitídy. Táto masážna technika je často využívaná pred masážami, pretože bankovanie dokonale uvoľní a prekrví svalstvo a pokožku.

Banky sa nechávajú zvyčajne pôsobiť 10-20 minút, potom je vhodný krátky odpočinok, alebo krátka relaxačná masáž. Bankovanie je v hodné pre väčšinu vekových kategórií, neodporúča sa však praktizovať na deťoch.

Účinky masáže sú individuálne, ale čínske banky si získali veľkú popularitu pri boji s celulitídou. Výsledkom masáže je pevnejšia a hladšia pokožka , spevnenie kože a štíhlejšia postava. Účinky sú viditeľné už po niekoľkých masážach , takže čínske banky sú ideálnou alternatívou , pokiaľ chcete čo najrýchlejšie spevniť vašu pokožku ..

Proticelulitídna masáž pomocou čínskeho bankovania spočíva v nasatí kúsku kože ( zmačknite banku v ruke , priložte k telu, uvoľnite zovretie ) a vykonávajte pozdĺžne alebo krúživé pohyby v smere lymfatických uzlín.

Pred masážou natrite telo olivovým olejom - aby banka dobre priľnala k telu. Na začiatku môže byť masáž bolestivá pokiaľ sa bude vaša koža silno prisávať k banke. Časom budú čínske banky zanechávať stopy v podobe malých modrín. Dôležité je držať banku zásunným koncom na koži na jednom mieste a okamžite vykonávať jemný pohyb.

Špecifikácie :
Sada obsahuje 4ks gumových baniek s rôznym pracovným priemerom 

Rozmery : pracovný priemer jednotlivých baniek je  - 6,5 cm - 5 cm - 4 cm a  2,5 cm

Gumové banky na bankovanie sada 4ks | PREDAJ | HYPERNAKUP.COM

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Ďalšie zaujmavé produkty

blank
  • Predchádzajúca
  • Ďalší
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info