Späť

NEW- Platba kartou

Pridané: 10.06.2020 16:00:00

10 Jún 2020

Nový bezpečný a pohodlný spôsob platby

NEW- Platba kartou

Vážení zákazníci,

v rámci skvalitňovania našich služieb bola na stránkach hypernakup.com, sprístupnená nová metóda platieb prostredníctvom modernej a hlavne bezpečnej platobnej brány spoločnosti GP webpay oficiálneho partnera Slovenskej Sporiteľne a.s. a iných bánk na Slovensku a v ÉU . Platobná brána spĺňa medzinárodný štandard 3D Secure, citlivé dáta nie sú zdieľané  s e-shopom a ako jedni z mála v SR každý rok prechádza najprísnejším medzinárodným bezpečnostným auditom PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard).

Platobná brána GP webpay umožňuje platby tuzemskými aj zahraničnými kartami asociácií MasterCard, VISA, Diners Club a American Express. Podporuje tiež platby digitálne peňaženkou MasterPass a MasterCard Mobile.

Nakoľko táto služba nie je finančnými inštitúciami poskytovananá zadarmo je platba kartou pri nákupe do 10€  spoplatnená sumou 0,25 € s DPH. Pri nákupe nad 10€ platba , tento spôsob platby je bez poplatku - zadarmo.

Veríme, že táto služba prispeje k bezpečnejšiemu a pohodlnejšiemu nákupu a budete s ňou maximáne spokojný.

Recenzie zákazníkov

(0 komentárov)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info