Dodanie-vrátenie tovaru- storno objednávky

  2.Dodanie a vrátenie tovaru
 

Dodanie tovaru


Tovar, ktorý si objednáte, Vám dodáme nasledovne podľa Vašeho želania:

- prostredníctvom Slovenskej pošty alebo kuriérskej spoločnosti , za poplatok ktorého  cena sa určuje podľa Vami zadaného spôsobu dodania a platby za tovar , čas  a ceny doručenia  tovaru nájdte na tejto stránke: "Doručenie-ceny balného"

- osobný odber tovaru je možný realizovať po predošlom telefonickom dohovore , pre osobný odber obdržíte potrebné inštrukcie na Vami zadaný email .

Adresa pre osobný odber :

RUBEN, s.r.o. , Krčméryho 110, 03821 Mošovce okr. Turčianske Teplice

budova vedľa Evanjelického kostola

tel.číslo: +421 0950 492 562

v prac. dni od 9,00 do 12,00 a od 13,00 do 17,00 h

 

Dodacia lehota


Dostupnosť tovaru je uvedená pri jednotlivých tovarových položkách. Tovar skladom odosielame ihneď alebo v nasledujúci pracovný deň po prijatí objednávky, pokiaľ nie je uvedené inak / tovar na ceste /. V prípade, že tovar nie je skladom - dostupnosť tovaru Vám oznámime prostredníctvom emailovej správy o rezervácii tovaru a dodacej lehote. 

Dodacie lehoty sú v súlade s ustanovením § 13 ods. 1) zákona č. 108/2000 v znení neskorších zmien a doplnkov (zákon č. 118/2006 Zb. z.), tovar bežne odosielame v priebehu 1 až 14 dni s tým, že spotrebiteľ súhlasí s predĺžením dodacej lehoty v prípade, ak si to výroba objednaného tovaru alebo iné okolnosti vyžiadajú. Táto časť môže byť špecifikovaná v poznámke objednávky kde si odberateľ môže vyhradiť maximálnu dodaciu lehotu alebo požiadavku na rýchle odoslanie tovaru / vo forme poznámky k objednávke priamo v objednávkovom formuláry /.

 

 

 Vrátenie tovaru a vrátenie peňazí - 100% Garancia spokojnosti

 


„...zákazník má právo na vrátenie tovaru bez udania dôvodu...“

U nás nakupujete bez rizika. Ak by Vám tovar, ktorý ste si objednali, z akéhokoľvek dôvodu nevyhovoval ( nevzťahuje sa na nefunkčný, poškodený tovar - pre tieto tovary postupujte podľa reklamačného poriadku ), jednoducho nám ho do 14 dní od prevzatia zásielky zašlite späť na adresu:

RUBEN,s.r.o., Vidrmoch 137, 03821 Mošovce , okr. Turčianske Teplice, Slovensko

Zásielka s vráteným tovarom musí obsahovať.

  • funkčný tovar
  • originálnu faktúru, ktorú ste obdržali pri nákupe tovaru / pokiaľ ste obdržali faktúru v elektronickej forme postačuje k zásielke priložiť meno a priezvisko + číslo faktúry
  • po odoslaní zásielky vyplňte elektronický formulár pre vrátenie tovaru

Za každý vrátený tovar (aj pri výmene tovaru alebo preobjednaní za inú veľkosť, ak nie je dohodnuté inak) Vám zašleme späť peniaze, ktoré ste predtým za tovar zaplatili, a to prevodom na Váš osobný účet, ktorý uveďte do elektronického formulára pre vrátenie tovaru .

V prípade že vrátený tovar javí známky opotrebovania, je nefunkčný alebo mechanicky poškodený bude cena vráteného tovaru znížená.

Uvedená garancia sa nevzťahuje na objednávky zadané pod IČO fyzickej alebo právnickej osoby.

Po prijatí zásielky s tovarom Vás o jej doručení budeme informovať emalovou správou. Po spracovaní zásielky a jej prekontrolovaní Vám odošleme na email dobropis. Vrátené zásielky sú vybavované do 10 dní od ich prijatia.

 

Na tovar, ktorý si ponecháte sa vzťahuje zákonom stanovená záručná doba 2 roky (bližšie informácie ako aj informácie pre uplatnenie reklamácie nájdete v sekcii „Reklamačný poriadok“).

 
 3.Storno objednávky
 


Zadanú objednávku je možné stornovať , písomne emailom a to ako odpoveď na email s kópiou objednávky, ktorú ste od nás obdržali. Pre stornom objednávky si prečítajte nasledujúce podmienky:


Bezplatné storno objednávky


Objednávky s nasledovnými parametrami je možné stornovať bezplatne 

  • neexpedovaná objednávka so zadaným spôsobom platby „ dobierka“
  • neprevzatá objednávka so zadaným spôsobom odberu „osobný odber“
  • neexpedovaná objednávka so zadaným spôsobom platby „ predom predfaktúra“
  • neexpedovaná objednávka so zadaným spôsobom platby „ predom predfaktúra“, pričom predfaktúra už bola zákazníkom uhradená

Storno poplatky za neprevzatie objednaného a expedovaného tovaru

V prípade neprevziatia zásielky účtujeme zmluvnú pokutu vo výške 10€ .

V prípade neuhradenia zmluvnej pokuty v lehote jej splatnosti sa zmluvná pokuta navyšuje do jej päťnásobku tj. 50€ a pohľadávka je postúpená zmluvnej organizácii pre jej vymoženie. 

 

 

 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info