CENY DOPRAVY

 

 ODOSLANIE A DORUČENIE TOVARU - CENY BALNÉHO
 

Tovar, ktorý si objednáte s platbou pri doručení /dobierka/, Vám odošleme v nasledujúci pracovný deň po prijatí Vašej objednávky. Tovar objednaný s platbou predom Vám odošleme po prijatí Vašej platby na náš účet a po jej spracovaní.

 

Tovar ktorý si u nás objednáte musíme k Vám doručiť , pre doručenie využívame služby nasledujúcich doručovateľských spoločností :
 
Kuriérskej spoločnosti GLS Slovakia s.r.o. - ktorá Vám zásielku doručí v nasledujúci pracovný deň po odoslaní
 
Slovenskej pošty a.s. - ktorá Vám zásielku doručí do 2-3 pracovných dní po odoslaní v rámci Slovenskej republiky , zásielky do zahraničia prostredníctvom Slovenskej pošty neodosielame
 
 OSOBNÝ ODBER TOVARU 
 

Osobný odber tovaru môžete uskutočnit v pracovných dňoch v čase od 8,00 do 13,30h v našom distribučnom sklade na adrese ul.Na drienok /budova Strednej školy rybárskej/454 , 03821 Mošovce.

Pred odberom nás kontaktujte telefonicky na tel.čísle 0950492562. Platba za tovar je v hotovosti pri prevzatí tovaru. Osobný odber je zdarma.

 
 ODOSLANIE ZADARMO
 

Pri objednávke tovaru v celkovej sume 100 a viac Eur Vám tovar odošleme kuriérskou službou GLS - zadarmo.

 
 ZVÝHODNENÉ ODOSLANIE
 

Pri objednávke tovaru v celkovej hodnote 50 a viac Eur Vám tovar odošleme kuriérskou službou GLS za nasledovnú zvýhodnenú cenu :

zásielka do 20 kg - 2,50 €

zásielka do 40 kg - 5,00

 

*zvýhodnené ceny odoslania sa Vám zobrazia automaticky pred odoslaním objednávky pokiaľ máte v nákupnom košíku tovar v hodnote 50 a viac Eur / platí aj pre odoslanie zadarmo/

 
Balné je účtované podľa prepravnej váhy** objednaného tovaru a spôsobu zvolenej platby .

                                    

GLS LOG
 Kuriér GLS do 5 kg do 10 kg do 20 kg do 40 kg
  Cena v EUR s DPH 20%.
SK Kuriér GLS platba pri doručení 5,30 5,40 6,70 8,70
SK Kuriér GLS platba predom* 4,10 4,20 5,50 7,50

 

Zásielky / balík poistený do 330 Eur / odoslané prostredníctvom kuriérskej spoločnosti budú doručené priamo na Vami uvedenú adresu, Vám alebo poverenej osobe priamo do rúk. V deň doručenia Vás bude kuriér telefonicky kontaktovať.

V prípade, že Vám zásielka nebola doručená alebo oznámená odsledujte zásielku za pomoci jej čísla ktoré ste obdržali v emailovej správe pri expedícii zásielky. Zásielku môžete odsledovať na tejto stránke GLS Slovakia: http://online.gls-hungary.com/search_stat.php?Lang=2

    

posta log
 Slovenská pošta  do 0,5 kg  do 1 kg  do 2 kg do 5 kg
  Cena v EUR s DPH 20%.
SK pošta list platba predom* 2,00 2,70 - -
SK pošta list platba pri doručení 2,96 3,66 - -
SK pošta balík platba pri doručení - - 4,00 4,60
SK pošta balík platba predom* 3,40 3,40 3,40 4,00
         
Slovenská pošta  do 10 kg  do 15 kg  do 20 kg  do 25 kg
         
SK pošta balík platba pri doručení 5,40 6,20  7,10  7,90
SK pošta balík platba predom*  4,80  5,60  6,50  7,30

 

Listové zásielky / doporučený list 2 tr./  odosielané Slovenskou poštou budú doručené priamo do Vašej poštovej schránky, platí iba pre platbu predom a rozmer zásielky umožňuje jej vloženie do Vašej poštovej schránky.

Balíkové zásielky / balík 2 tr. poistený do 150 Eur / odosielané Slovenskou poštou budú doručené pre odber na Vašu dodávateľskú poštu a budú Vám oznámené prostredníctvom oznámenia, ktoré Vám doručí Váš poštový doručovateľ alebo ho obdržíte na email alebo formou SMS na Vami uvedené mobilné telefónne číslo.

Zásielku môžete následne za pomoci obdržaného čísla zásielky odsledovať na tejto stránke Slovenskej pošty : http://tandt.posta.sk/

 
 

V prípade, že Vám zásielka nebola doručená,oznámená alebo dodanie zásielky zo strany prepravnej služby nebolo v poriadku kontaktujte nás na nasledujúcej  emailovej adrese obchod@hypernakup.com. 

UPOZORNENIE: Za neprevzatie odoslanej zásielky účtujeme zmluvnú pokutu 10 Eur . Viac info nájdete v obchdoných podmienkach.

 

*platba predom je platba ktorá sa vykonáva bankovým prevodom, údaje pre platbu obdržíte v predfaktúre, ktorá Vám bude odoslaná na Vami uvedený email po spracovani Vašej objednávky najneskôr v nasledujúci pracovný deň po zadaní objednávky

**prepravná váha tovaru - nie je skutočná váha tovaru ale váha tovaru predpokladaná po zabalení tovaru na prepravu, po sčítaní prepravnej váhy tovaru sa konečná váha zásielky zhodovať so skutočnou váhou odoslanej zásielky / nezhody v celkovej prepravnej váhe nie je možné reklamovať /

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info