ZVÝHODNENÉ ODOSLANIE

OD 60€ DOPRAVA ZADARMO V RÁMCI SR

ODOSLANIE ZADARMO 

Pri objednávke tovaru v hodnote 60 € a viac, Vám tovar  v rámci SR odošleme zadarmo , táto možnosť sa Vám automaticky zobrazí v objednávke pred jej samotným odoslaním a potvrdením. Neplatí pre zásielky odosielané mimo Slovenskej republiky.

 

OSOBNÝ ODBER ZADARMO

OSOBNÝ ODBER - ZDARMA

Osobný odber tovaru môžete uskutočnit v pracovných dňoch po telefonickom dohovore na adrese ul.Krčméryho 110 , 03821 Mošovce okr. Turčianske Teplice.

Pre odber nás kontaktujte telefonicky na tel.čísle 0950492562. Platba za tovar je bankovým prevodom  alebo platobnou bránou PAY PAL a GPWebpay po zadaní objednávky.

 

ZVÝHODNENÁ CENA ZA DOPRAVU

ZVÝHODNENÉ ODOSLANIE 

Pri objednávke tovaru v celkovej hodnote od 40 € do 59,99 €, Vám tovar v rámci SR  odošleme kuriérskou službou  priamo na Vašu adresu za nasledovnú zvýhodnenú cenu :

- 2,00 € s DPH

 

 

     

 

 

ODOSLANIE - DORUČENIE

 
Ceny za dopravu a možnosti dopravy i platby sa zobrazia automaticky podľa ceny a parametrov /váha, rozmer/ objednávaného tovaru ešte pred vyplnením a potvrdením objednávky .
 

PLATBY 

Platba predom / vopred/ je platba ktorá sa vykonáva bankovým prevodom / interner banking/ , vkladom na účet. Platbu je možné vykonať aj on-line prostredníctvom platobných brán GPWebpay ,PAY PAL a SporoPaY. Údaje pre platbu prevodom alebo vkladom obdržíte v predfaktúre, ktorá Vám bude automaticky odoslaná na Vami uvedený email v objednávke po zadaní objednávky. Upozornenie : Skontrolujte aj emailovú komunikáciu v priečinku SPAM.

Platba na dobierku je platba, ktorú zaplatíte doručovateľovi alebo na pošte pri prevzatí zásielky v hotovosti alebo platobnou kartou.

 

PREPRAVNÁ VÁHA TOVARU 

Prepravná váha tovaru - nie je skutočná váha tovaru ale váha tovaru predpokladaná po zabalení tovaru na prepravu, po sčítaní prepravnej váhy tovaru sa konečná váha zásielky zhodovať so skutočnou váhou odoslanej zásielky / nezhody v celkovej prepravnej váhe nie je možné reklamovať /. Vprípade, že je prepravná váha tovaru väčšia ako bol zadaný spôsob dopravy v objednávke objednávateľom, bude spôsob prepravy upravený dodávateľom tak aby zodpovedal váhe zásielky.
 

KONTROLA ZÁSIELKY

Zásielku skontrolujte ihneď po prevzatí, pokiaľ sa javí zásielka poškodená skontrolujte ju pred doručovateľom a v prípade poškodenia obsahu zásielky ju ihneď reklamujte doručovateľovi. V prípade neskoršiho zistenia poškodenia bezodkladne kontaktujte doručovateľa alebo dodávateľa.  
 

NEPREVZATIE ZÁSIELKY 

UPOZORNENIE: Za neprevzatie odoslanej zásielky účtujeme zmluvnú pokutu 10 Eur /nevzťahuje sa na reklamované zásielky u doručovateľa/. Viac info nájdete v obchodných podmienkach.

 

 

 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info